DOLAR 31,4656 0.32%
EURO 34,1717 0.37%
ALTIN 2.107,110,31
BITCOIN 20464305,37%
İstanbul
10°

PARÇALI BULUTLU

13:21

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

YALANCI!

YALANCI!

ABONE OL
22.07.2023 16:48
YALANCI!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Her gittiğimiz yerde sıkça sorulan sorulardan biri şudur;
“Bir insan nasıl hem Müslüman, hem Muhafazakar, hem Demokrat hem de yalancı olur? Bu sıfatların yerine “Sosyalist”, “Liberal”, “Milliyetçi” gibi herhangi bir sıfatı veya isterse en tepedeki olsun yüksek makamları koyabilirsiniz.
Yalan söylediği defalarca tespit edilmiş, insanlara söylediği yalanlar kalınca bir kitap kadar olmuş kişinin diğer bütün sahip olduğu makamlar, bütün kazandığı sıfatlar, “Yalancı” sıfatının altında kalır. (İskender Öksüz’den alıntı)
O artık sadece yalancıdır ve ona asla güven duyulmaz…

Örneğin, bir genel başkan “Ben İngiltere’den TEMİZ 300 Milyar Dolar buldum, getireceğim” der ve ortaklarıyla birlikte yine “Neoliberal Ekonomik Politikaları” uygulayacağım derse, bilin ki yalan söylüyordur, hem de kuyruklusundan!

Bir başka genel başkan bir gün; “Bedelli Askerlik mi? Bu fakir bu makamda olduğu müddetçe, bedelli diye bir şey olmaz. Gidin şehit analarına sorun bakalım, size ne diyecekler” der ve bir başka gün “Bedelli Askerlik uygun görülmüştür. Bedeli, 104 Bin 86 lira 16 kuruştur. Hayırlı olsun” derse
bilin ki söylediği yalandır, hem de kuyruklusundan!

Devleti yöneten kişiler bazen öylesine ağır sonuçlar doğuracak yalanlar söylerler ki o yalan, gün gelir, binlerce cana mal olur ve ortaya tam bir “Vatana İhanet” suçu çıkar.
Şimdi sizlere, yakın tarihimizin en büyük yalanını söyleyen ve bu yalanı sürekli tekrar eden bazı AKP’lilerin söylediklerini, tarihe not bırakmak ve ileride
Yüce Divana aktarmak için yazacağım.
İnşallah ben yanılırım da, Türk Milleti evlatlarını kaybetmeden gerçekleri görür ve ayağa kalkar…

Eski İçişleri Bakanı S. Soylu, 25 Mayıs 2023’te yani İKİ AY önce verdiği demeçte aynen şunu söylüyor;
“Türkiye’de 13 Milyon sığınmacı var diyenler yalan söylüyor. İçişleri Bakanı olarak söylüyorum. Türkiye’de 3 Milyon 750 bin sığınmacı vardı. Bunun 550 Bin adedi, ülkesine döndü. Şu an 3 Milyon 200 bin sığınmacı var.
CB Erdoğan da, defalarca aynı şeyleri söyledi. Buraya kadar anlaşılmayan bir şey kalmadı, değil mi? (Erdoğan; Bu kardeşiniz iktidarda olduğu sürece faiz yükselemez, düşer demişti! Düştü mü?)

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Başkanlığı, 16 Temmuz 2023’te, yani BİR HAFTA önce kamuoyuna bir resmi açıklama yaptı; Özetle;
“YABANCI NÜFUS YOĞUNLUĞUNUN, O İL NÜFUSUNUN %20’SİNİ GEÇTİĞİ 63 İL VE 1169 MAHALLE, YABANCI KAYDINA KAPATILDI.”

Kime inanacağız? Tabii ki devletin bu işle görevli kurumuna! Yani Göç İdaresi Başkanlığına. 63 ilimizde, sığınmacı nüfusu, o ilin nüfusunun %20’sini aşmış! Bazı illerde %25’e ulaşmış! Peki, kalan 18 ilde yoğunluk ne kadarmış?
Yaklaşık %10.
1169 Mahallenin bazılarının nüfus yoğunluğu, bir ilçe nüfusundan daha fazla.
Kaba bir hesapla, CB Erdoğan’ın yasadışı olarak, hiçbir güvenlik araştırması yapmadan, hiçbir sağlık taraması yapmadan Türk Milletinin ekmeğine ortak ettiği sığınmacı sayısı 16-17 Milyon kişidir…

Şimdi size bir soru;
T.C Devletinin bir vatandaşı, silah atış poligonuna (ÜCRETLİDİR) gider ve orada uzun namlulu ağır makinalı silahla, atış talimi yapar mı?

Bu sığınmacı denen pisliklerin gençleri, haftanın her günü atış poligonlarında, ağır silahlarla atış talimi yapıyor, hem de aksatmadan!

Aziz Türk Milleti;
Bu yapılan, Türk Milletinin çocuklarını kendi vatanımızda köle yapmak ve ülkemizi Federal Siyasal Ümmet devletine döndürmek çalışmasıdır.
Bu eylem VATANA İHANETTİR.
Bu serserilere, bir de gözleri din sosuyla kör edilmiş, akılları alınmış tarikat-cemaat militanlarını ekleyin ve tehlikenin büyüklüğünü fark edin!
Günlerdir, Türk Devletinin resmi-sivil bürokratlarını uyaran yazıları bu sebepten yazıyoruz. Çünkü ilk hedefleri T.C Devletinin Güvenlik bürokrasisini ortadan kaldırmak. Aynen İran’da olduğu gibi…

Bu ihanetin, bu kalleşliğin, bu satışın önünü kesmek mümkün mü?
Siyaset camiasında bu kadar çok YALANCI varken, işimiz çok zor ama çaresiz değiliz. Çare sizsiniz! Anlatacağız…

Sağlık ve başarı dileklerimle 22 Temmuz 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.