DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22288910,84%
İstanbul
20°

AZ BULUTLU

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

YA NE DİYECEKTİLER?

YA NE DİYECEKTİLER?

ABONE OL
04.12.2022 11:14
YA NE DİYECEKTİLER?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

nce-Özdağ-Öz ve Serdaroğlu olarak, YSK ’nun seçime katılma hakkı olan partilere altı ayda bir vermek zorunda olduğu “SANDIK Seçmen Listeleri” üzerinde POLİMETRE Araştırma Şirketi ile aylar süren çok titiz bir çalışma yaptık.

İl-il, İlçe-ilçe, sandık-sandık incelemeler yaptık.
Vardığımız sonuçlar korkunç. 2002 yılından sonra yapılan her genel seçimde, her referandumda AKP, ya oy kaydırma, ya oy devşirme, ya Seçsis Seçim Sisteminin ana bilgisayarında yapılan oynamalarla, ya da YSK’ya baskı uygulayarak yaptırılan yasa ihlalleriyle hile yaptılar.

2012 yılından sonraki seçimleri ve özellikle 7 Haziran 2015 Genel seçimleriyle, 16 Nisan 2017 Referandum sonuçlarını sandık-sandık karşılaştırdık.
Türk Milletinin iradesinin sandıklarda nasıl çalındığını BELGELERİYLE ispatladık.

Sizler şahitsiniz ki, defalarca “Gelin, çalışmalarımızı birleştirelim. Size tüm çalışmalarımızı verelim. Ancak tüm muhalefet partileri birlik olursak, AKP hırsızlığını önleyebiliriz, dedik!”
Duvardan ses geldi, cehaletlerinin ve ihanetlerinin ortaya çıkmasından korkan muhalefet partilerinden tek ses çıkmadı, maalesef!

Ses nerden çıktı biliyor musunuz?
İçişleri Bakanlığı Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdüründen ve YSK Başkanı Muharrem Akkaya’dan!
İkisi de, bizim belirttiğimiz ve doğruluğundan emin olduğumuz “Suriyeli Seçmen” sayısına itiraz ettiler.
Bakan Soylu’nun kamuya açıkladığı rakamların DOĞRU olduğunu söylediler!

Ya ne diyecektiler?
Boğazına kadar yolsuzluğu batmış bir Genel Müdür, ülkedeki tüm mafya reisleriyle MAKAMINDA fotoğraf çektiren Bakanını yalanlayacak mıydı?
TRT spikeri gibi kapının önüne konulmayı mı bekleyecekti?
AKP kadar, hırsızlığı kılıfına uydurmakta usta bir organizasyon yoktur.
“İmar Hırsızlığı mı yapacaklar? İmar Kanunu’nda 185 defa değişiklik yaparlar ve hırsızlığı sözde yasaya uygun yaparlar!”

Oy mu çalacaklar? Önce seçimlerden önce BAĞIMSIZ olmaları gereken Adalet-İçişleri-Ulaştırma Bakanlarıyla ilgili yasayı değiştirirler. Seçime etki yapabilecek devlet kurumlarını tamamen kendilerine bağlarlar. Bugün seçimde YSK’dan daha yetkili iki kişi var. İçişleri Bakanı ve Adalet Bakanı! İkisi de militan, ikisi de Erdoğan’a biat etmiş kişiler.
Seçimin güvenliğini sağlayacak Polis-Jandarma-Bekçi-Kolluk Kuvvetleri kime bağlı? Soylu’ya!
Adrese dayalı seçmen kütüklerini düzenleyen, sığınmacıları seçmen olarak yazmaya yetkili kurumlar kime bağlı! Soylu’ya!
Seçim sonuçlarının toplandığı Seçsis Merkezindeki ana bilgisayarın kontrolu kimde? Bekir’de! Bu ana bilgisayarda, yetkisiz girişleri engelleyecek “Zaman Damgası” denen sistem var mı? YOK!
Seçim günü 16.00 da bilgisayarda ufacık bir oynama (%2-2,5 oy, 1,5-2 milyon oy) mümkün mü? Mümkün!

Aziz Türk Milleti;
DOĞRU Parti ancak yasal kurumlara güvenir, kişilere değil. Ayrıca 50 yıldır devletin hizmetinde olan ben, bu ikili ile cenaze törenine bile gitmem. Naaşın çalınmasından endişe ederim…

Gelelim her biri YÜKSEK HAKİM olan ve verdikleri kararlara itiraz edilemeyecek YSK’ya! Gerçekte YSK Başkanı bizim rakamlarına itiraz edemedi.
“YSK olarak böyle bir çalışmamız yok” dedi. İsteseler de yapamazlar zaten.
Henüz, Sandık Seçmen Listelerini doğru düzgün hazırlayamayan, seçim yasaklarını tüm partilere karşı eşit uygulatamayan, propaganda dönemlerinde “devlet olanaklarını-devlet televizyonları ve yayın organlarını hakkaniyete uygun düzenleyemeyen ve AKP baskısı ile, yasaya aykırı olarak mühürsüz zarfları geçerli kabul eden bir kurulun adı ne kadar yüksek olursa olsun, bizler için seviyesi bellidir!

Aziz Türk Milleti;
Türk Milleti son 21 yılda gördüğü pespaye siyasetçiler nedeniyle, DOĞRU, namuslu, düzgün siyasetçileri unuttu. Bizler, araştırmadan doğrulatmadan bir rakam söylemeyiz.
BİZİM VERDİĞİMİZ RAKAMLARIN yanılma payı artı eksi %2’dir.
Tekrar ediyoruz. İsteyen her kişi-kurum ve parti ile rakamları tartışmaya açığız.
Çünkü biliyoruz ki, Seçim ve Sandık Güvenliği, çözülmesi gereken ilk problemdir.
Yine biliyoruz ki, 6’lı masanın bu konuda hazırlıkları yoktur. CHP’nin sandığa görevli atamasındaki oran %60-65 dolayındadır.

Sizlere, bir link veriyoruz;
Bu linkteki belgelerde;
-Sandık Seçmen Listelerinde takibi zorlaştırmak ve hileye imkan tanımak için yapılmış bazı işlemler var.
Örneğin; Seçmen yapılan Suriyelilerin doğum yerleri adlarındaki çarpıklıkları göreceksiniz. Doğubayazıt İlçesini 32 çeşit Yanlış yazılımını göreceksiniz.
Ayrıca CHP MV A. Mahir Bayazıt’ın MEZİTLİ İlçesindeki çalışmasının, bizim çalışmamıza ne kadar yakın olduğunu göreceksiniz.
Adalet-DOĞRU-Memleket-Zafer Partileri olarak, elbette ki kimin Cumhurbaşkanı olacağını çok önemsiyoruz. Aynı önemde, 14. CB’nını sadece T.C Vatandaşlarının seçmesini sağlayacağız.
Ortadoğu’nun itinin-uğursuzunun-sapıklarının-kafa kesicilerin T.C CB seçiminde oy kullanmalarını asla istemiyoruz…

https://pdfhost.io/v/NijkViyfV_alma

Sağlık ve başarı dileklerimle 04 Aralık 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.