DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22205750,33%
İstanbul
20°

AZ BULUTLU

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

TARİHSİZ LİDERLER / TALİHSİZ MİLLETLER

ABONE OL
31.08.2022 22:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Tarihini bilmeyen liderlerin ülkelerini koruması veya başarıya götürmesi imkansızdır. Çünkü geçmişte olanları bilmezseniz, yarınınızı doğru düzgün inşa edemezsiniz!

Fatih Sultan Mehmet ve Büyük Atatürk’ün “Hektor’un İntikamını aldık” sözleri, ikisinin de tarih bilinçlerinin ne kadar yüksek olduğunun ifadesidir.

Hektor, kökeni Türk olan Truva Krallığının prensi idi. Onu öldüren Miken Kralı Agamemnon’dur.

Vatanımızı parçalayan “Mondros Antlaşmasının” 30 Ekim 1918’de imzalandığı yer, “Agamemnon” İngiliz zırhlısının güvertesidir!

Fatih ve Atatürk’ün “Hektor’un İntikamını aldık” sözlerine karşı İngilizlerin

“Öyle mi? O zaman ben de sana, Hektor’u öldüren Komutanın adını taşıyan gemimde, vatanını parçalayan antlaşmayı imzalatırım” meydan okumasıdır.

Amerikan Bağımsızlık günü 4 Temmuz’dur.

Tam da 4 Temmuz 2003’te Amerikan Askerleri, Irak’ta 11 Türk Askerinin kafasına çuval geçirdi ve Türk Milletine en ağır hakareti yaptı.

Tarihsiz liderimiz, Türk Milletinin isyanı karşısında, tamamen teslimiyet ve kölelik kokan şu sözleri söylemişti; “Niçin NOTA verecekmişiz? Ne NOTASI? Müzik notası mı?” O çuval hala başımızda!

Gerçek, AKP’nin Türk Ordusunun başına geçirdiğidir…

30 Ağustos Zaferi; Türk Milletinin beraberce ayağa kalkıp, Atatürk önderliğinde, emperyalizmi yenip, vatanımızı parçalama planlarını kafalarına geçirdiğimiz en büyük zaferdir.

“Tarih, ders almasını bilmediğimiz için tekerrür eder” der Mehmet Akif Ersoy!

Kurtuluş Savaşı öncesi;

“İngiliz Muhipleri (sevenler) Cemiyeti” vardı, şimdi ABD ile stratejik (!) ortaklığımız var!

“İslam Teali (Yükselme) Cemiyeti” vardı, şimdi İhvancı Siyasal Ümmetçi AKP var!

“Kürdistan Teali (Yükselme) Cemiyeti vardı, şimdi PKK-HDP var!

Peki, o zamanki “Müdafaa-i Hukuk Cemiyetinin” yerine koyacağımız ne var?

Atatürk düşmanlarına kucak açan CHP’mi? Yazık!

Tarihten ders almış mıyız?

Almamışız ki, emperyalizmin temsilcisi ABD, rehin aldığı AKP tarafından kendisine verilen ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ arazisi üzerine, kanunsuz olarak inşa ettiği ABD BÜYÜKELÇİLİĞİ binasının açılışını yaptı.

Ne zaman? Ayın 29’unda!

Atatürk, 30 Ekim’de imzalanan Mondros Mütarekesini reddettiğinin bilinciyle, Cumhuriyeti kasıtlı olarak ve bilerek 29 Ekim’de ilan ettiği günde!

Hem de Türk Milletine armağan ettiği Atatürk Orman Çiftliğinin üzerinde, üstelik kaçak olarak!

Ders almamışız ki;

30 Ekim 1918’de Mondros Antlaşmasını imzalayan Vahdettin’i, kendisine önder kabul edip, Atatürk İlke ve Devrimlerini yıkmaya çalışan bir partiyi yönetime getirmişiz!

Aziz Türk Milleti;

Sen, bu kadar acı yaşamana rağmen hala gerçekleri görmüyor ve bu çapsız-sapsız-köksüzlerin peşinden gidiyor ve öz evlatlarını görmezden geliyorsan, yarın senin adına mücadele edecek kimseyi bulamazsın!

DOĞRU Parti olarak Yüce Türk Milletine söz veriyoruz!

Atatürk’ün arazisi üzerine kaçak olarak yapılan o bina yıkılmadan, arazi, gerçek sahibi olan Türk Milletine geri verilmeden ve buna göz yuman “ABD-İngiliz Muhiplerinden” hesap sormadan, 30 Ağustos törenlerine katılmayacağız. Evimizde veya Vatanımızın her hangi bir yerinde sessizce, bu aziz vatan için canlarını veren şehitlerimize, Fatiha’mızı okuyacağız.

Atatürk’ün yüzüne bakacak halimiz mi kaldı?

Sağlık ve başarı dileklerimle

30 Ağustos 2022

Rifat Serdaroğlu

DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.