DOLAR 32,4018 0.13%
EURO 34,5887 0.44%
ALTIN 2.458,520,83
BITCOIN 21504293,80%
İstanbul
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

DİLİNİ Mİ YUTTUN HACI!

DİLİNİ Mİ YUTTUN HACI!

ABONE OL
29.08.2022 14:48
DİLİNİ Mİ YUTTUN HACI!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Herkes seni kandırmak, aldatmak için yemin mi etti?
Neredeyse çevrende seni kandırıp, verdiğin yetkiyi kötüye kullanmayan adamın kalmadı! Hadi eskiden suçu ya FETÖ’ya, ya Terör örgütlerine atardın, ya şimdi ne bahane bulacaksın? Dış güçler desen, “Ne dışı Hacı, hırsızlar sana danışman olmuş. İç mesele bu iç” demezler mi? Ömrümde senin gibi adam seçmede beceriksiz, başarısız birini görmedim be Hacı?

15 Temmuz dandik darbe girişiminden sonra, Cumhurbaşkanlığı Yaveri olarak seçtiğin adamların hepsi FETÖ’cu diye ilan edildi. Ya bu subaylar gerçekten FETÖ’cu idiler, ya da bazı olaylara şahit oldukları için hapsedildiler!
Hangisi olursa olsun ikisi de büyük rezalet!
Koca Hacı Cumhurbaşkanı, dünya liderlerinin onun karşısında hazırol’da beklediği asrın lideri, dibinde görev yapacak, gölgesi kadar kendisine yakın görevlileri bile seçemezse, dünyayı nasıl yönetecek?

Önümüzdeki dönemde Yüce Divan’da ve Divan-ı Harp’te yargılanacak Hulusivil Paşa’nın yaverleri de onu yere yatırıp, boğazına basmışlar ve kelepçe takmışlardı! Hainler, neredeyse yatak odanıza kadar girmişler, sizin haberiniz yok. Allah korusun pantolonlarınızı çalsalar, haberiniz olmayacak!

Ya Hacı!
Sakın beni yanlış anlama, telaşım ve korkum bu adamların yarın seni de yakacaklarını gördüğüm için uyarıda bulunmak istememdendir.

Şimdi şöyle düz bir mantık yürütürsek;
Sen, FETÖ’nun Bankasya’nın Genel Müdürünü alıp, önce Halkbank’a Genel Müdür yaptın sonra da SPK’nın (Sermaye Piyasası Kurulu) başına getirdin ya!
Ya adam yarın tutuklandığında, “CB ve ailesi beni tanır, bilerek bu göreve getirdiler. Ben ne yaptıysam Saray’ın bilgisi, emri dahilindedir” derse, ne yapacağız?

Hacı, lütfen biraz dikkatli ol.
Hakan Atilla, Amerika’da yargılanıp hapse düştükten sonra senin Damat onu İstanbul Borsasının başına getirmişti. Bu soruşturmalar onun zamanına ve daha da eskiye giderse, biz seni nasıl koruyacağız be Hacı! Senin bu Damat’tan şüpheleniyorum. Yerinde gözü olduğu için bu adamları sana o veriyor olabilir! Hatırlasana Reza Zarrab ve SBK’yı da o televizyonuna çıkarıp, millete övmüştü.
İkisi de vatanseverlikten, casusluğa düşünce önce sana ihanet ettiler.
Damat o gün bu gündür kayıp.

Senin için gerçekten üzülüyorum be Hacım!
Davutoğlu, seni Suriye bataklığına soktu, kendi vıınn. Şimdi uzaktan sana ağır eleştiriler yapıyor. Sanki kendi gücüyle Başbakan-Genel Başkan-Dışişleri Bakanı olmuş gibi!

Hele Babacan, sana öyle bir kazık attı ki, yakında hepsi ortaya çıkacak.
İngiliz tefecilerine Türk Milletini öyle bir soydurdu ki, neredeyse ayağımızdaki donu alacaklardı.
Halkbank’ın dolandırılması olayında da suçu sana atıp, o da vıınn.
Halbuki Borsa-SPK-Kamu Bankaları Babacan’a bağlıydı.

Hacım sana bir büyüğün olarak bazı öğütler vereceğim.
Sakın ola ki, önündeki suyun derinliğini iki ayağınla birden ölçme! Cup diye dibe gidersin.
Yakınına da danışman-yaver filan sokma, hepsini kov!
Hepsi ABD Vatandaşı olan Merve Kavakçı ailesi fertlerini kullan. Merve Hanım nasılsa “Koca Eskitme Makinası” gibi, devamlı koca değiştiriyor, kocalarından biri CHP’ye kaçmadı mı, nüfusu sürekli artıyor. Hepsi de İngilizce biliyor ve tesettürlü! Onları kullan.

Hacım bir de susmakla yakın çevrende dönen bu dolapların sana bulaşmasını engelleyemezsin.
Ağlamaklı suratlarla Emine Hanım’ı da yanına alıp, Kuayi kuşlarının nesli kaybolmakta olduğunu anlatırken, ihanetten bahsedip, suçu Bay Kemal’e atman lazım. O nasılsa senin için çalışıyor!
Sen ne badireler atlattın be Hacı, bu günler ne ki!
Bakarsın yine bir 15 Temmuz olur, sen gene yırtarsın.
Ama dikkat ol! Bu defa ki pilotun FETÖ’cu olmasın! Tamam mı Hacı’m!

Not; Van İl Kongresini, şimdiye kadar Van’da yapılan kongreler içinde en kalabalığı, en hareketlisini gerçekleştirerek yaptık. Türkiye’nin en doğusundaki VAN, DOĞRU’ya sahip çıkacak. Teşekkürlerimle…

Sağlık ve başarı dileklerimle 29 Ağustos 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.