DOLAR 32,1886 -0.14%
EURO 34,9574 0%
ALTIN 2.429,270,46
BITCOIN 2206207-0,64%
İstanbul
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

SOYUNU SATAN SOYSUZLAR!

SOYUNU SATAN SOYSUZLAR!

ABONE OL
15.12.2022 08:20
SOYUNU SATAN SOYSUZLAR!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Fatih Sultan Mehmet, bir gün tebdili kıyafet edip halkın arasına karışır.
Kuş Çarşısına gider. Kekliklerin fiyatları arasındaki fark dikkatini çeker ve sorar;
Kekliklerin biri 2 altın, diğeri 40 altın! Bu fark neden?
Satıcı: 2 altın olan normal keklik. 40 altın olan keklikte öyle bir ses var ki,
o ötmeye başladığı zaman, çevrede ne kadar keklik varsa, onu dinlemek için yanına gelir. Avcılar da yorulmadan, gelen keklikleri avlarlar!
Fatih Sultan Mehmet, 40 altın ödeyip o kekliği alır ve elleriyle başını koparıp atar! Satıcı şaşkınlık içinde; Ne yaptın be adam? Hem kekliği öldürdün, hem paran boşa gitti!
Sultan; O keklik soyunu satıyordu. Onu öldürdüm ama ona inanacak keklikleri kurtarmış oldum. Hiç unutma, soyunu satan soysuzlar, herkesi satar…

Son 21 yılda öyle hainler, öyle çapsız zavallılar, soyunu bile satmaktan utanmayan öyle reziller gördük ki, Türk Milletinin bile ayarı bozuldu…
Ülkeyi yönetenler 21 yılda kendi soylarını, inançlarını, insanlarını, komşularını
o kadar gaddarca sattılar ki, herkes çıldırma noktasına geldi.

*Adam, ben “Hizmet Hareketiyim” dedi, AKP onu devlete soktu, FETÖ 50-60 Milyar Dolarlık servetin üstüne oturdu. Milletini sattı, gitti CIA’nın kucağına oturdu. Yetinmedi, CIA elemanları ve Yargı-Polisteki adamları marifetiyle, kendi milli ordusunu hançerledi. Terörle mücadele eden kahramanlara tuzak kurup, hileyle onları zindana atıp, sattı! Hepsi Erdoğan-Davutoğlu-Babacan ve muhalefet partilerinin önünde yapıldı!

*Adam, PKK denen Marksist-Leninist Narko-Terör örgütünü kurdu. Ekmeğini yediği, suyunu içtiği vatanını sattı. Türkiye’ye düşman olan ülkelerin istihbarat örgütlerinin maaşlı elemanı oldu, soydaşlarını sattı. 55 bin insanın kimini öldürerek, kimini sakat bırakarak hayatlarını kararttı, insanlığını, inancını sattı.
AKP, bu soysuzun Avrupa’daki Baronlarıyla, Türk Devlet yetkililerini masaya oturtarak, T.C Devletini “Terör örgütünü muhatap alan devlet” konumuna düşürdü!

*Adam, “Ben Müslüman’ım, dürüstüm, namusluyum” dedi, kendi devletini sattı. O kadar açgözlü idi ki, yüklü devlet ihalelerinin tamamından avanta aldı, dürüstlüğünü sattı. Kendi çocuklarını hırsızlık işine bulaştırdı, ailesini sattı.
Gitti Türklerin düşmanı olan Papa’nın önüne çöktü, milletini sattı.
On binlerce Müslüman kadına kıza tecavüz eden yabancı askerler için dualar etti, tüm Müslümanları sattı. Türk tarihinde ilk kez, Cumhurbaşkanımız için,
“Türkiye dışında usulsüz olarak mal varlığı edindiği” suçlamasıyla, komisyon kuruldu. Ülkemiz, “Kara para ile, terör örgütlerine para aktarmakla”, Gri Listeye
alındı!

Değerli Okurlar;
Aynı topraklar üzerinde yaşayan, aralarında dil-duygu-ülkü-tarih-kültür ve çıkar birliği içinde olan topluluklara ne denirdi? MİLLET değil mi?
Bademler, dilimizi unutturmak için her oyunu yaptılar. Dil birliğimiz kaldı mı?
Duygu- Ülkü- Kültür birliği içinde olsak, her gün gelen şehitlerimize, ölen insanlarımıza böylesine duyarsız kalabilir miydik?
Tarih birliğimiz olsa, Badem İktidarı gibi cahiller örgütü, Cumhuriyet tarihimizi ve kurucularını yerden yere vurabilir miydi?

Türkiye’de Anayasa yürürlüktedir diyebilir misiniz?
Türkiye Cumhuriyeti bir Hukuk Devletidir, diyebilir misiniz?
Türkiye’de çağdaş ve lâik bir eğitim sistemi var diyebilir misiniz?
Türkiye, komşularıyla güzel ilişki içindedir, diyebilir misiniz?
Türkiye’de halkın çıkarlarını koruyan muhalefet partileri vardır, diyebilir misiniz?

Bademlerin Türk Devletine-Türk Milletine- Türk Tarihine yaptıkları en büyük kötülük, bizim değerlerimizle oynamaları ve bozmalarıdır.
Elbette bu yıkımı durdurup millet olma vasfımızı tekrar kazanacağız.
Kazanmasına kazanacağız da, nasıl ve kimlerle bu mücadeleyi vereceğiz?
O kararı da Türk Milleti verecek…

Sağlık ve başarı dileklerimle 15 Aralık 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.