DOLAR 32,7734 1.54%
EURO 35,0678 0.45%
ALTIN 2.456,232,74
BITCOIN 2137627-1,00%
İstanbul
24°

HAFİF YAĞMUR

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

SİZ KİMİN VATANINI KİME VERİYORSUNUZ?

SİZ KİMİN VATANINI KİME VERİYORSUNUZ?

ABONE OL
22.09.2023 16:22
SİZ KİMİN VATANINI KİME VERİYORSUNUZ?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MUSTAFA KEMAL’İN ASKERİ OLAN ATATÜRKÇÜLER,TÜRKÇÜLER, ÜLKÜCÜLER, KEMALİSTLER, DEVRİMCİLER ANAYASAYA’DAN TÜRK ADININ KALDIRILMASINA ASLA VE ASLA MÜSAADE ETMEYECEKTİR.

Değerli Arkadaşlarım,

Mecliste veya ön plandaki tüm Siyasi partiler Uluslararası emperyalizmin kısaca Batı’nın çıkarları doğrultusunda hareket etmektedir.

Türk Milleti İktidar veya muhalefet partilerine etnik ve dini taassupla kol kola ülkemizi paramparça edecekleri Anayasalar hazırlasınlar veya bunlarla el ele kol kola yürüsünler diye mi oy veriyor?

Yoksa hırsızlığı, soysuzluğu, yokluğu açlığı işsizliği önle ülkenin tüm vatandaşlarını müreffeh hale getir diye mi oy veriyor?

Siyaset milletin kendisinden beklediği bu isteklerinin yerine kargaşa ve karmaşadan istifade ile oluşan huzursuzluk ortamında Türk milletine ayrımcılık dayatıyor. Türkiye’de sanki Türkler değil de bir sürü karışık toplumlar yaşamakta olduğu dayatılmaktadır.

İktidar veya muhalefet eliyle Anayasa değişikliğini gün sayarak bekleyen, “Anayasa değişikliğinden sonra özerkliğimizi ilan edeceğiz” diyenlerin cüretlerinin sebebi tepelere getirdiğimiz siyasilerin Türk milleti aleyhine faaliyet içerisinde olacaklarını bildikleri içindir.

Türkiye de siyaset nereye koşuyor söyler misiniz?

Şu anda tehlikede olan Türklük ve vatanın bütünlüğüdür. Siyasiler eliyle Anayasamızdan Türk kavramını ve vatanın bütünlüğünü ortadan kaldırmaya çalışıyorlar!

1982 Anayasasının 66 Maddesinde Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığının anlamı en güzel şekliyle ifade edilmiştir :

“Türk devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türk’tür.”

1924 anayasasındaki tanım şöyledir:

“Türkiye ahalisine din ve ırk farkı olmaksızın vatandaşlık itibariyle Türk ıtlak olunur (denir)”.

Kaldı ki bazılarının zannettiği gibi vatandaşlık anlamındaki “Türk” tanımlaması Cumhuriyetle başlamış da değildir. Dünya Coğrafyasına hakim 200’den fazla devlet kavim devlet kurduğumuz bilineni 17.000 yıllık Ulusal tarihimizi de adımız “Türk’tür.”

Ulusal Kimliği olmayan toplumların yaşam şansı yoktur.

Anayasa’dan Türk adını kaldırarak, Türklerin Cumhuriyetin kurucusu olması sebebiyle elde ettikleri hakları, PKK’ya, İslam maskeli Gizli Ermenilere, Kurtuluş savaşında yendiğimiz düşmanın ileri karakolu Tarikatlara, Ülkemizi işgal ettirdikleri 17 milyon- bir kısmı terörist bir kısmı ABD ve Taliban Askeri -işgalciye devretme görevini tamamlamaya çalışan siyasetçilere sesleniyoruz..

TBMM’nin bizzat yürüttüğü Milli Mücadele, Türk Milleti dışında başka millet ve devletler yaratmak için yapılmamış; kimsenin ön izni ile de gerçekleştirilmemiştir. Sosyal yapı bakımından Türkiye Cumhuriyeti bir kavimler ittifakı değildir.

Biz Büyük Önder Atatürk’ün Türk Gençliğine hitabının ilke ve devrimlerinin idrakinde olan Türk gençliği olarak onun gösterdiği yolda yürümeye devam edeceğiz!

Bu memlekette sizlerin büyük binalara doldurduğunuz talimatınızla paylaşım yapan trolleriniz veya sandıklara çuvallarla doldurduğunuz mühürsüz oylar ile size seçim kazandıran sahtekarlar yaşamıyor.

Burası Türk Yurdu.. Halkın %86’sı Türkmen Yörük Çepni kıpçak, vd saf Türk. %94’ü Türklüğünün şuurunda %96’sı Türkçe konuşuyor..

Bu ülkenin her yanında bekleyen Mustafa Kemal’in Askerleri var..

Yörük çadırlarında bile bekleyen milyonlarca vatanın asli sahibi var.

Siz Kimin vatanını kime veriyorsunuz?

Türk Milleti sizi Türk yurdunu Türk düşmanlarına devredin gidin diye mi seçti?

On kasım saat 9’u beş geçe bulunduğu yer de saygı duruşuna geçen, Anıtkabiri dolduran Mustafa Kemal’in milyonlarca askeri, Sabırla tüm ihanetlerinizi izliyor, iyi niyetle düzetmeniz için size yardımcı olmaya çalışıyor, vatan yolunda her türlü mağduriyeti çileyi yaşıyor ve yaşamaya devam ediyor, ancak Mustafa Kemal’den aldıkları talimatla, çare kalmadığı bir anda harekete geçmek için hazır bekliyorlar!

Tekrar uyarıyoruz..

Aklınızı başınıza alınız…

Burası Türk Vatanı..

“Bu vatanın gerçek sahipleri toprağın kara bağrında sıra dağlar gibi bekliyor” ancak onların torunları olan bizim gibi milyonlarca evladı onlardan aldığımız emaneti torunlarımıza devretmek için hazır bekliyoruz..

Cumhuriyetimizin Kurucusu, vatanımızın kurtarıcısı Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Gençliğine hitabesinin idrakinde olan Türk gençliği Anayasa’dan Türk adını kaldırılmasına yönelik bir girişimde bulunmanıza asla ve asla müsaade etmeyecektir…

TANER ÜNAL

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.