DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22205750,33%
İstanbul
20°

AZ BULUTLU

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

ŞİKÂYETİM VAR HÂKİM BEY/HAKİME HANIM

ŞİKÂYETİM VAR HÂKİM BEY/HAKİME HANIM

ABONE OL
28.09.2022 11:59
ŞİKÂYETİM VAR HÂKİM BEY/HAKİME HANIM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Şikâyetim var, cümle ihanetten/ Dillerimi Hâkim Bey, bağlasan durmaz,
Gelsin Jandarma-Polis karakoldan/ Fikrim firarda, mahpusa sığmaz…

Anayasa Md 3:
Türkiye Devleti, ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütündür. Dili Türkçedir. Bayrağı, şekli kanunda belirtilen, beyaz ay yıldızlı al bayraktır. Milli marşı “İstiklal Marşıdır.”

Anayasa Md 42:
Türkçeden başka hiçbir dil, eğitim ve öğretim kurumlarında Türk vatandaşlarına ana dilleri olarak okutulamaz ve öğretilemez.

Anayasa Md 73:
Vergi, resim, harç ve benzeri mali yükümlülükler kanunla konulur, değiştirilir veya kaldırılır.

6136 SK: Hangi silahlar ruhsata bağlanabilir:
Tam otomatik olmamak şartıyla, namlu uzunluğu fişek yatağı hariç otuz santimetreyi ve tüm uzunluğu elli santimetreyi geçmeyen tabancalar ile namlu uzunluğu fişek yatağı hariç otuz santimetreden fazla, uzun menzilli ve delici güce sahip, sabit dipçikli, tam ve yarı otomatik atış yeteneği olmayan ve münhasıran avda veya atıcılıkta kullanılan yivli av tüfekleri ruhsata bağlanabilir.
Bunlar haricindeki her türlü silah, sadece Devlet Güvenlik Güçleri tarafından kullanılır…

Hâkim Bey/Hakime Hanım, yukarıdaki anayasa ve yasa maddelerinin sizi de bağladığını bunların uygulanmasının sizin göreviniz olduğunu biliyorsunuzdur, değil mi?

Ah be Hâkim Bey/Hakime Hanım, siz işinizi hakkıyla yapmayınca bakın başımıza neler geldi!
-PKK’lı terörist, köyü bastı. Zavallı köylünün ekmeğini zorla aldı, bir de adamı karısının ve çocuklarının gözü önünde evire çevire dövdü.
Siz köydeki adamcağızı, “teröriste yardım ve yataklıktan” içeri attınız!
Adamı, devletten koparttınız be Hâkim Bey/Hakime Hanım!
-PKK terör örgütünün cinayet ve uyuşturucu Baronları ile devletin yetkilileri tamamen suç olan bir şekilde, Oslo’da kucak-kucağa oturdular, siz sesinizi çıkaramadınız be Hâkim Bey/Hakime Hanım!
-Teröristin korkusuna evinde çakaralmaz tabanca bulunduran adamcağızı içeri attınız da, elinde otomatik ağır silahlarla il-ilçe meydanlarında gezenleri görmediniz Hâkim Bey/Hakime Hanım!
Hele, Türk Askerine kurşun sıkan eşkıyaları kurtarmak için, seyyar tuvalet kurar gibi, seyyar mahkeme kurdular da, içinizden bir tane Cumhuriyet Hâkimi çıkıp, “Böyle rezalet olmaz, git kendin yargıla” deyip, istifa edecek yürekliliği göstermediniz ya, vatandaşı devletten soğuttunuz Hâkim Bey/Hakime Hanım!

-Türk Mahkemelerinin “Ağırlaştırılmış ömür boyu hapse mahkûm ettiği, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesinin de verilen cezayı doğru bulduğu bir çete reisine farklı muamele yapıldı, sizler sustunuz Hâkim Bey/Hakime Hanım!

-Sizin korumakla mükellef olduğunuz Anayasayı, sizin gözünüzün önünde çiğneyip, Kürtçe okullar açtılar, siz “Durun bakalım. Önce Anayasa’yı değiştirin. Yoksa yapamazsınız” diyemediniz Hâkim Bey/ Hakime Hanım!

-PKK Terör örgütünün katilleri, sizin gözünün önünde “Vergi” topladı, haraç aldı. Siz “Vergi ancak devletin yetkili organları eliyle toplanır, sizler de kimsiniz, bu yaptığınız suçtur” demediniz ve suça göz yuman kamu görevlilerini yargılayıp içeri atmadınız Hâkim Bey/Hakime Hanım!
-Türk Bayrağını yaktılar, Atatürk büstlerini yıktılar, en sonunda da İstiklal Marşımızı yuhaladılar, siz sustunuz Hâkim Bey/Hakime Hanım!

Ah be Hâkim Bey/Hakime Hanım, sizler korkup sinince, meydan ite-kopuğa, din bezirgânlarına, insanları Allah ile aldatan sadaka dolandırıcılarına kaldı!

Sizler hiç tarih okumaz mısınız? Çevrenize, Ortadoğu’ya, hemen dibinizdeki İran’a bakmaz mısınız?
Bilmez misiniz ki, bir demokratik ülkede siyaset kurumu, yargı kurumu, bürokrasi, güvenlik güçleri görevlerini yapmazlarsa o ülkede kargaşa olur ve
iç savaş çıkar!

Size gerçek bir olayı anlatayım Hâkim Bey/Hakime Hanım, inşallah ders alırsınız.
1978 yılı Eylül ayında İran Genelkurmay Başkanı, Kuvvet Komutanları ve Yüksek Yargıç Heyeti eşleriyle beraber Türkiye’ye ziyarete geldiler. İzmir ziyaretinde Bergama’yı görmek istediler. Bergama’nın tarihi zenginliklerini gezdikten sonra, eşimle, konuklarımızı yemekte ağırladık.
Sohbet anında ben, İran Genelkurmay Başkanına, “Humeyni Fransa’dan İran’ı yönetiyor. Gelirse İran’ı başınıza yıkar ve İran bir Din Devleti haline gelir” dedim.
General bana kendisinin ve diğer komutanların modern giyimli eşlerini ve kadın yargı mensuplarını göstererek, “Hayal görmeyin Sayın Belediye Başkanı”
biz varken Humeyni İran’a gelemez” dedi.
Bu konuşmadan tam 6 ay sonra Humeyni İran’a geldi. Önce o generallerin ve yargıçların çocuklarıyla birlikte tümünün kafaları kestirdi!

Yaa Hâkim Bey/Hakime Hanım, sizler görevinizi yapmazsanız, bir molla gelir ve hepinizin kellesini olmuş armut gibi toplar, hiçbir şey yapamazsınız!

Hâkim Bey/Hakime Hanım,
Eğer bana “Anladık ta sen ne yapıyorsun” diye soracak olursanız, ben senelerdir bu demokrasi düşmanları ile savaşıyorum. Bir yandan da sizlerin açtığınız davalarda kendimi savunmaya gayret ediyorum. Şimdi de mücadelemize DOĞRU Partide devam ediyoruz.
Durum daha tehlikeli bir hal alırsa, dedelerimiz Kurtuluş Savaşında ne yaptılarsa onu yapacağız ve bu aziz Türk Vatanının selameti için gerekiyorsa can vereceğiz…

Ya sizler ne yapıyorsunuz? Hala cüzdan ve vicdan arasında sıkıştığınız yerde misiniz? Ya Vatan, Ya Demokrasi, Ya Hukuk Devleti, Ya Lâik Cumhuriyet?
Şikâyetim var Hâkim Bey/Hakime Hanım, sizlerden Türk Milleti adına çok şikâyetim var…

Sağlık ve başarı dileklerimle 28 Eylül 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.