DOLAR 32,1829 -0.15%
EURO 34,9770 0.03%
ALTIN 2.429,930,49
BITCOIN 2215024-0,23%
İstanbul
18°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ÖNCEKİ GÜNÜ UNUTMAYIN

ÖNCEKİ GÜNÜ UNUTMAYIN

ABONE OL
17.08.2022 23:02
ÖNCEKİ GÜNÜ UNUTMAYIN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Önceki gün, (24 Haziran 2022) Cumhuriyetin niteliklerini belirleyen ve Anayasamızın “Değiştirilemez ve Değiştirilmesi Teklif Dahi Edilemez” maddesi olan Laiklik ilkesinin, bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından çiğnendiği gündür.

Önceki gün, laik T.C Cumhurbaşkanının ve Bakanların önünde, Anayasamızın 174’ncü maddesi ve yasalarla kurulması yasaklanmış bir tarikata Şeyh atamasının yapıldığı gündür.

Önceki gün, Sünni İslam’ın Nakşibendi kolu Halidi Bağdadi versiyonu,
Türk-Türkiye-Atatürk ve KADIN düşmanı bir tarikatın ölen Şeyhinin yerine, dünürünün atandığı gündür.

Önceki gün, Kur’an ile hiçbir bağlantısı olmayan, insanların Kur’an’ı inanç sistemi ve din olarak kabulünün önüne geçmek için emperyalistler tarafından uydurulan bir mezhepçi görüşün, Kur’an yerine ikame edilişini televizyonlardan seyrettiğimiz gündür.

Önceki gün, AKP’nin Siyasi İslam’ın-Siyasi Ümmetçiliğin temsilcisi olduğunu ve Türkiye’yi İran benzeri bir “Federal Devlete” götürmek kararlılığını gördük.

Önceki gün, “Türbanlı bacımı okula almıyorlar, devlet dairelerinde çalıştırılmıyorlar” diyerek iktidara gelen, “Kızlar okula gitmesin, Kadının sokağa çıkması haramdır” diyen cehaletin, Cumhurbaşkanınca takdir edildiği gündür.

Önceki gün, şeyhlerinin ayaklarını öpen, onun yemek artıklarını yiyen, sümüğünden sidiğinden medet uman, “Şeyhini düşünmek, Allah’ı düşünmekten daha sevaptır” diyen zavallıların Cumhuriyet ilkelerine başkaldırdıkları gündür.

Önceki gün, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılık Kurumunun ve Türk Yargısının iflas ettiği, Pozitif Hukuk yerine Şer’i Hukukun uygulanacağının işaretinin verildiği gündür…

Aziz Türk Milleti;
Önceki gün, Cumhuriyetin tüm kurumlarının (Türk Genel Kurmayının, Türk Emniyet yöneticilerinin, Cumhuriyetin en büyük eseri olan Üniversitelerimizin yöneticilerinin, Muhalefet Partilerinin, Kadın Kuruluşlarının, sendikaların vs) MİT yöneticilerinin-Türk Medyasının (Yandaş-Candaş-bazı sözde bağımsız) nasıl KOF olduklarını gördüğümüz gündür…

AKP-MHP-Perinçek- Destici’nin yolları Erdoğan’ın yoludur. Bunu bilmeyen yok!
Şeyhin cenazesine katılan, Saadet-Gelecek-Deva ’nın da ne olduklarını biliyoruz.

CHP ve İYİ Partiye ne diyeceğiz? 48 saat bekledim ki, Cumhuriyetin Laiklik ilkesine yapılan bu açık saldırıya CHP ve İYİ Parti karşı dursunlar ve Türk Milletinin hislerine tercüman olsunlar!
Maalesef, Atatürk’ün kurduğu partiyiz diyen CHP ve Ben Kadın Başbakan olacağım diyen İYİ Parti Genel Başkanları da tek bir mertçe duruş sergileyemediler! Üstelik CHP MV İlhan Kesici ve İYİ Parti MV yedi kişi, taziye ilanları yayınlayan FETÖ ve TALİBAN’ın dostu olan Şeyhlerine yüz sürmeye gittiler…

Bir daha DOĞRU Partiye, “Siz muhalefete muhalefet ediyorsunuz. Bu AKP’ye yarıyor” diyen olursa inanın çok üzülürüz.

Ya bu CHP üst yönetimi, kuruluş ayarlarına geri dönecek ve DOĞRU Partiyi dinleyecek, ya da AKP Larvalarıyla birlikte yok olup gidecek! Neden mi? Anlatalım;
-Erdoğan’ın yasağını CHP kaldırdı!
-20 yılda TBMM’de Türk Milletinin aleyhine olan BİR tane yasayı bile engelleyemedi!
-15 Temmuz dandik darbesini, AKP’nin Yenikapı mitingine giderek meşrulaştırdı!
-Laikliğin dinamitlenmesi demek olan “Diyanet Akademisine Oy verdi!
-Diyanet Akademisi yasasının iptali için Anayasa Mahkemesine başvurmadı!
-Canan için büyük tepki gösterdi. Laiklik ilkesinin çiğnenmesi karşısında sustu!

Aziz Türk Milleti;
DOĞRU Parti olarak, senin aleyhine olacak her kararın, her eylemin karşısına Atatürk’ün Askerlerine yakışır şekilde KARŞI ÇIKIYOR ve uyarı görevimizi yerine getiriyoruz.

Demokrasimizin, Cumhuriyetimizin Değerlerinin en önemlisi olan LAİKLİK İLKESİNİN çiğnenmesine karşı çıkmayanlar mı, AKP denen İhvancı suç örgütünü yenecek? Gör artık kendi evlatlarını, gör gerçeği milletim…

Sağlık ve başarı dileklerimle 26 Haziran 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.