DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22215220,41%
İstanbul
18°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

NEDEN MİLLİ İTTİFAK?

NEDEN MİLLİ İTTİFAK?

ABONE OL
26.09.2022 17:17
NEDEN MİLLİ İTTİFAK?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bizler neden öncelikle T.C Devletinin çıkarlarını koruyacak “Milli İttifak” istiyoruz? Ya da “Cumhur ve Millet” İttifakları birer Milli İttifak mıdır?

Önce Cumhur İttifakına bakalım;
Erdoğan’ın, yurtdışındaki malvarlığı yüzünden ABD tarafından rehin alındığını bilmeyen kaldı mı?
Uluslararası kara para aklama ve terörizm finansmanıyla mücadele kuruluşu olarak bilinen, Mali Eylem Görev Gücü (FAFT’IN) Türkiye’yi GRİ LİSTEYE aldığını duymadınız mı?
Uluslararası Ceza Mahkemesinde, IŞİD Petrollerinin satışı ve Kaçak Silah Satışı ile ilgili iki dosyamızın olduğu ve UCZ Başsavcılığının dosyalardan birini kabul aşamasına geldiği bilinmiyor mu?
AKP’nin, 877 km uzunluğunda olan Türkiye-Suriye sınırındaki mayınları temizleme nedeninin, El-Kaide türevlerinin rahatça Suriye’ye girip çıkması ve ABD-YPG tarafından süpürülüp Türkiye’ye sürülen 9 Milyon sığınmacının, yurda kolayca girmeleri için yapıldığını kimse görmüyor mu?
AKP’nin, biri Barzani Başkanlığında diğeri Suriye’de Fırat’ın doğusunda YPG (PKK) tarafından, Terör Devletinin iki parçasının kurulmasına izin verdiği bilinmiyor mu?
Ege Adalarının Yunan tarafından işgalini ve silahlandırılmasını 8 yıl boyunca AKP-MHP görmedi mi?
Türk Ordusuna düşman olan bir iktidarın Milli olabileceğini düşünen biri var mı?
Bir ülkenin yöneticisi, kriminal bir suçtan (usulsüz mal edinip yurtdışına kaçırmak gibi) bir başka ülkenin rehini haline düşmüşse, o yönetim açık yara gibidir. Mikroplar rahatça girip, yarayı tüm vücuda yayarlar!

Bu yazılanların hepsinin gerçek ve T.C Devletinin aleyhine olduğunu, bunu yapan AKP-MHP ittifakının MİLLİ OLMADIĞINI kabul etmeyecek aklı başında biri, bir kişi var mı?

Gelelim Millet İttifakına;
Ulus Devlet, Üniter Yapı, Anayasamızın değiştirilemeyecek maddeleri, Atatürk İlke ve Devrimleri konularında Millet İttifakında birliktelik var mı?
Davutoğlu ve Babacan’ın yer aldığı ittifakı, MİLLİ kabul edecek biri var mı?
Davutoğlu’nun, ABD’nin “Pilli Tavşanı” adıyla tanınan siyasetçi olduğu, Babacan’ın ise İngiliz para Baronlarının desteğini aldığını bilmeyen kaldı mı?
Eğitimde birlik ve eğitim dilinde teklik kuralının Davutoğlu-Babacan tarafından reddedildiğini, diğer dillerin eğitim dili olmasını istediklerini bilmiyor musunuz?
Türkiye’yi eyaletlere bölecek “Avrupa Yerel Yönetim Şartını” Millet ittifakının imzalayacağını bilmiyor musunuz?
7/Haziran-1 Kasım 2015 arası yaşadığımız katliamları düzenleyenleri, Anayasamızı ihlal edenleri görmezden gelenlerin MİLLİ olma imkanı olabilir mi?
Atatürk’e en ağır hakaretleri yapan Ekmelettin’i CB adayı yapan kafanın MİLLİ olduğunu kim düşünebilir?
Sivas’ta 35 canımız yanarken seyredenlerle, Said-i Nursi’yi lider kabul eden kişilerle ortaklık yapan kişiyi MİLLİ olarak kabul edecek bir vicdan var mı?
Helalleşme gösterisiyle, herkesin ayağına giden ama FETÖ kumpasıyla zindana atılan, yaşları 72-92 arasında olan Türk Ordusunun kahramanlarını ziyaret etmeyen kişi MİLLİ olabilir mi?
Asla vazgeçilemeyecek laiklik ilkemizle ilgili ve sürekli tekrarlanması gereken,
6’lı masadan tek bir söz duydunuz mu?
Bir yönetici veya ittifak, o ülkeyi “VATAN” yapan temel değerlerde anlaşamıyorlarsa, onurlu hiçbir vatansever buna izin vermez. “Köprüyü geçinceye kadar” gibi ilkelliklere sığınanlar, “Ehven-i şer, en kötü şerdir” diyen Atatürk’ü hiç anlamamışlar demektir!

Bir de ülkemizin durumuna bakalım;
ABD, Yunanistan’da (Özellikle Dedeağaç-Girit başta olmak üzere) kurduğu
20 Askeri üssüyle, Suriye ve Kafkaslardaki güçleriyle Türkiye’yi kuşatmıştır.
AKP tarafından uygulanan “Cemaat-CIA işbirliği” politikasıyla Türk Ordusunun Hava-Deniz Kuvvetlerinde yetişmiş insan eksikliği ciddi boyutlara ulaşmıştır.
M. Savunma Bakanı olan zat, Genelkurmay Başkanlığında Atatürk’e ve annesine ağır hakaretlerde bulunan kişileri ziyaret ederek ne kadar Gayrimilli olduğunu göstermiştir.
Erdoğan-Davutoğlu-Babacan üçlüsünün Türkiye’ye doldurduğu 9 Milyon sığınmacının içinde, özellikle Afganistan’da ABD için paralı askerlik yapmış
1 Milyondan fazla sivil askerin, vatanını para için satmış katillerin, bir kaos ortamında, Türk Milletinden yana tavır alacaklarını düşünmek için tam bir zeka özürlü olmak gerek.
Ülkemizdeki, Cemaat ve Tarikatların bir kargaşa ortamında ne yapacaklarını, sözcüleri şimdiden anlatıyor. Duymuyor musunuz?
Anayasamızca yasaklanmış Tarikat ve Cemaatlerin kapatılmasına Davutoğlu-Akşener-Babacan-Karamollaoğlu-Uysal’ın karşı olduklarını okumadınız mı?

Böyle MİLLİ olmayan bir ittifakın seçim kazanması mümkün müdür?

Aziz Türk Milleti;
Bu emperyalist oyunu ancak bir MİLLİ İTTİFAKLA bozabilir ve bağımsızlığımızı koruyabiliriz. İçten ve dıştan bu kadar çok hainle çevrelenmiş T.C Devletinin, Cumhuriyet’in kuruluş değerlerine dönmekten başka bir çaresi yoktur…

Sağlık ve başarı dileklerimle 26 Eylül 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.