DOLAR 32,7516 1.47%
EURO 35,0732 0.45%
ALTIN 2.456,072,73
BITCOIN 21511800,03%
İstanbul
24°

AZ BULUTLU

03:25

İMSAK'A KALAN SÜRE

KAPATACAĞIZ DİYEBİLİR MİSİNİZ?

KAPATACAĞIZ DİYEBİLİR MİSİNİZ?

ABONE OL
09.12.2022 10:58
KAPATACAĞIZ DİYEBİLİR MİSİNİZ?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Temmuz 2008’de AKP, Anayasa Mahkemesi tarafından “Laiklik karşıtı eylemlerin odağı” olduğu gerekçesiyle mahkum edilmiş bir fesat yuvasıdır.
Sabıkalı AKP, daha sonra Anayasanın “Laiklik İlkesine” sadık kaldı mı? Ne gezer!
Bakın AKP hangi yasalarda, ne gibi değişiklikler yaptı?

-07 Nisan 2012 tarihinde, Kur’an Kurslarının denetimi Milli Eğitim Bakanlığından alındı ve Diyanet İşleri Başkanlığına bırakıldı! Aynı zamanda “Kış Kur’an Kursları” için İlköğretimi bitirmiş olma şartı kaldırıldı ve 3-6 yaş arası çocuklarda kurslara alınmaya başlandı.

-Türk Ceza Kanunu’nun 263. Maddesi “Kanuna aykırı Eğitim Kurumu-Kursu” açılmasının cezasını, 6 ay’dan 3 yıla kadar hapis öngörmüştü.
AKP bunu da kaldırdı, on binden fazla “Kaçak Kurs” açılmasının yolunu açtı.

-2017’de Kamu taşınmazları üzerine “Eğitim-Yurt” yapılması için, 49 yıl süreyle Cemaat ve Tarikatlara ÜCRETSİZ olarak verilmesi kararı Resmi Gazetede yayınlandı.

-STK adı altında tarikat ve cemaatlerin, okul öncesinden-üniversiteye kadar tüm okullara serbestçe girmelerine, etkinlikte bulunmalarına izin verildi.
Cumhur İttifakı işte budur! FETÖ ile birlikte menzillerinin aynı olduğunu söyleyen AKP ve MHP tıynetlerinin gereğini yapmaktadır.

Cumhur İttifakı, Türkiye’yi adım-adım “Federe Ümmet Devletine” götürürken, anlı şanlı Sosyal Demokratlar ve Türkiye’deki tüm Cemaat ve Tarikatların liderlerinin tamamını çok yakından tanıdığını söyleyen Akşener ne yaptı?
AKP Türkiye’yi dönüştürürken neden engel olmadılar?
Yoksa engel olmak istemediler mi? Bence engel olmak istemediler!
Bu konu başlı başına ayrı bir dosya olarak önümüzdeki günlerde kamuoyuna aktarılacaktır. Fakat 6’lı masanın yaptığı-desteklediği üç konu var ki, bunları değme Siyasal ümmetçiye yaptıramazsınız!

-Erdoğan’ın karşısına CB Adayı olarak Kılıçdaroğlu-Bahçeli-Akşener (o zaman MHP’li idi) beraberce, Mehmet İhsan Efendi’nin rahle-i tedrisinden geçmiş,
El-Ezher-Exeter ekseninde yetişmiş, İslam Birliği hayaline inanan bir Osmanlıcıyı aday olarak çıkarmak!

-Diyanet Akademisi adıyla laiklik ilkesini dinamitleyecek, İslam’da yasak olan bir ruhban sınıfı yaratacak oluşuma CHP-İYİP olarak oy verip, desteklemek.

-Hiç gereği yokken, Türban olayını bir yasa teklifi vererek TBMM’ye taşımak…

Aziz Türk Milleti;
Anayasamızın 174’cü maddesi halen yürürlüktedir!
Devletimizin ve Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Atatürk’ün bu konuda yaptıkları da ortadadır!
Sadece bu iki gerçek bile, holding haline gelmiş, dinimizi geçim kapısı yapmış, çürümüş birer fesat yuvasına dönüşmüş Cemaat ve Tarikatların kapatılması gerektiğini söylemektedir.

Bizler, DOĞRU Parti olarak Anayasaya aykırı olan ve birer suç şebekesi haline gelen bu yapıları kapatacağımızın sözünü Türk Milletine veriyoruz.
Ayrıca, görevleri Laik Cumhuriyeti korumak olan fakat görevlerini yapmaktan korkan devlet memurlarını da yargıya havale edeceğimizin de sözünü
veriyoruz!

Peki, Kılıçdaroğlu ve Akşener bu konuda Türk Milletine söz verebilirler mi?
Davutoğlu-Babacan-Uysal gibi bu illegal yapılardan destek alan ortaklar söz verirler mi?
Ya 6’lı ittifakı dışardan destekleyen “İngiliz Anahtarları ve ABD Kovboyları” bu şer odaklarının kapatılmasına izin verir mi?

Aziz Türk Milleti;
DOĞRU Parti olarak önerimiz şudur;
6’lı İttifakın altı Genel Başkanı da, beraberce Anıt Kabir’e çıksınlar, Atatürk’ün huzurunda “Bizler Türkiye’deki bu şer yuvalarını kapatacağız” diye Türk Milletine söz versinler, bizler de onları destekleyelim…

Yürekleri yetiyorsa, işte Anıt Kabir, işte Türk Milleti.
Kapatacağız diyebilir misiniz? Duyamadık, yüksek sesle lütfen…

Sağlık ve başarı dileklerimle 09 Aralık 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.