DOLAR 32,4035 0.14%
EURO 34,5637 0.38%
ALTIN 2.456,540,75
BITCOIN %
İstanbul
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

HELALLEŞEREK BİTMEK!

HELALLEŞEREK BİTMEK!

ABONE OL
07.10.2022 13:06
HELALLEŞEREK BİTMEK!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sizce, “Türban” konusu TBMM’de kabul edilecek bir maddelik kanunla yasal bir zemine oturtulabilseydi, Erdoğan bunu şimdiye kadar yapmaz mıydı?
Ana Muhalefet Genel Başkanı ve ekibi bunu bilmeyecek kadar anayasadan uzak olabilir mi?

Türkiye’de “Kürtçe ve Arapça” eğitim veren çok sayıda Medrese ve binlerce apartman medresesi, apartman kilisesi kaçak olarak faaliyet gösterip gençlerimizi zehirlerken, 4-6 yaşındaki bebeler kaçak kurslarda birer Taliban militanı gibi yetiştirilirken, CHP ve MHP’nin “Diyanet Akademisi” denen “Askerlikten Muaf Arap Milliyetçiliğini Yayma Kurumuna” TBMM’de EVET oyu verirlerken, 3 Mart 1924 tarihinde 430 sayılı kanunla kabul edilen “Tevhid-i Tedrisat” yani “Öğrenim Birliği Yasası”ından haberleri olmaması mümkün mü?

Tüm bunları yapanların 1961 ve 1982 Anayasalarında koruma altına alınan, “Devrim Kanunlarının Korunması” maddesini ihlal ettiklerinin farkında olmaması olacak şey mi?

O zaman Kemal Bey ve 6’lı masa neden böyle yapıyor?
6 elemanın üçünün “Davutoğlu-Babacan-Karamollaoğlu” Erbakan’ın “Milli Görüş geleneğinden geldiklerini zaman içinde eskiye doğru gelişerek (!) özellikle AKP larvalarının “İhvancı-Siyasal Ümmetçi” çizgiye geldiklerini ve
6’lı masanın stratejisti- ekonomisti olduklarını görüyoruz.
Uysal’ı en iyi kendisi “Türkiye’nin Said-i Nursi gibi bir lidere ihtiyacı var” diyerek, anlatıyor zaten!
Eh, Kılıçdaroğlu’nun da, Said-i Nursi’nin kitapları için konulan yayın yasağını Anayasa Mahkemesine yaptığı itiraz sonucu kaldırdığını, Abdullah Gül ve Bahçeli’nin isteğiyle Atatürk’e en ağır hakaretleri yapan, Ekmelettin’i Cumhurbaşkanı Adayı yapmasını kendi sesinden dinlemedik mi?

Oldu mu size 5! Ya altıncısı, yani Akşener?
Onu da, Genel Başkan Yardımcısı yaptığı Prof Bahadır Erdem’i “F. Gülen’in Türkiye’ye gelişi, “Humeyni’nin Tahran’a gelişinden daha kalabalık olacak” diyen FETÖ’cuyu hala yanında tutmasından, daha net anlatacak bir kanıt

var mıdır?

Bu masanın yaptıklarına niçin şaşırıyorsunuz ki? Yıllardır bu politik figürleri ve bunların fikir babalarını sizlere anlatmadık mı? Ama koca koca insanlar, gazeteciler bizi neyle suçladılar?
“Muhalefete, muhalefet ediyorsunuz, yapmayın bunlar ehven-i şer’dir, önce köprüyü geçelim. Siz AKP’ye mi çalışıyorsunuz!”
Ha Cumhur İttifakı, ha 6’lı İttifak! İkisi de, renkleri farklı ama aynı iplikten dokunmuş kumaş gibidir…

Kılıçdaroğlu’nun helalleşme kervanı bundan sonra, hangi durağa uğrayacak,
onu da yazalım!
Sırada, “Öğrenim Birliği Yasasının Değiştirilmesi” teklifi ile Eğitim Dili olarak Türkçenin yanında Kürtçe ve Arapçanın okutulması gelecek. (Öcalan’ın önerisidir)

Daha sonra ise, “Avrupa Birliği Yerel Yönetimler Birliği Yasası” nın daha önce koyduğumuz itirazlı maddelerinin kaldırılarak kabul edilmesi gelecek. (Öcalan’ın önerisidir)

Sonra da “Her PKK Kongresinde oy birliği ile istenen Eşit Vatandaşlık” talebi önünüze konacaktır.

Eğer Türk Milleti gerçekleri görmez ve emperyal devletlerin (ABD-İngiltere) elemanları olan bu iki ittifakı sandığa gömmezse, önümüz çok karanlık!

Aziz Türk Milleti;
Tarihe not düşmek için bunları yazıyoruz. Bu söylenenlerin aksini iddia edecek herkesle, başta 6’lı İttifakın Genel Başkanları ile, kamuya ve medyaya açık ortamlarda konuşmaya hazırız.

Elbette ki;
Anayasamızın ilk 6 maddesine, Atatürk İlke ve Devrimlerine, Cumhuriyete layık olacak bir Cumhurbaşkanı Adayına ve Demokratik Parlamenter sisteme sahip çıkacak, tüm Türkiye’yi kucaklayacak, birleşik akla- ilme-çağdaşlığa- özgürlüklere saygılı bir Cumhurbaşkanı Adayını Türk Milletine emanet edecek yeni bir ittifak kurma çalışmalarımızı da bizlere yakışır şekilde sonlandıracağız.

Yarın, yetiştirebilirsek DOĞRU Parti olarak, önümüzdeki dönemde yapılacak olanları açık-net olarak anlatacağız. Yeter ki Türk Milletini bir kez ayağa kaldıralım. Türk Milleti isterse bir günde dünya değişir, dünya!

Sağlık ve başarı dileklerimle 07 Ekim 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.