DOLAR 32,8155 0.02%
EURO 35,2750 -0.01%
ALTIN 2.446,840,08
BITCOIN 2180629-0,35%
İstanbul
28°

AÇIK

03:24

İMSAK'A KALAN SÜRE

DÜNYA BAŞKANLAR BAŞKANI!

DÜNYA BAŞKANLAR BAŞKANI!

ABONE OL
17.08.2022 23:02
DÜNYA BAŞKANLAR BAŞKANI!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Canan Bizimdir” mitingini yarın anlatsak olur mu?

Nasreddin Hoca bir akşam eve elinde bir saz ile gelmiş. Yemekten sonra sazı kucağına, mızrabı eline alıp başlamış sazın tellerine vurmaya.
Dangır-dungur, dangır-dungur, saatlerce gürültü çıkarmış.
Hanımı dayanamayıp sormuş; “Hoca ne yapıyorsun?”
Nasreddin Hoca; “Görmüyor musun, saz çalıyorum işte” diye cevap vermiş.
Hanımı tekrar sormuş; “İyi ama insanlar saz çalarlarken, sağ elleri ile tellere vururken, sazın sopası üzerinde sol elleri ile ileri geri gidip geliyorlar, hâlbuki sen sadece sağ elinle tellere vurup duruyorsun, bu nasıl saz çalmak?”
Hoca Nasreddin cevap vermiş; “Hanım hanım, onlar hala arıyorlar, bu yüzden elleri bir ileri bir geri gidip geliyor. Onların aradığını, ben buldum anlasana”

İster inanın, ister inanmayın ben de Nasreddin Hoca gibi aradığımı, yani dünyayı kurtaracak adamı buldum. Birleşmiş Milletler, NATO, Pentagon, CIA, MOSSAD, KGB, MI6, MİT gibi kuruluşların hepsi derhal kapatılmalıdır. Bunlar fuzulî işler ve boşuna masraf kapılarıdır.

Dünya Başkanlar Başkanı” diye bir makam kurulmalı ve başına hem İslam âlemini, hem Hıristiyan âlemini, Budistleri, Yahudileri, Ateistleri temsil edecek biri getirilmelidir.

Benim bulduğum kişi yani, adayım; Recep Tayyip Erdoğan’dır.
*Kendisi İslam âleminin şimdiki önderidir! Gerçi İran-Irak-Suriye ve diğer Arap Devletleri yan çiziyor ama gerek İmam-Hatip kökenli olması, gerekse İmamoğlu’ndan daha iyi Arapça bildiği için, Uzakdoğu’daki Müslümanların oyunu anında alır.
Yeter ki seçim “Seçsis” bilgisayar programıyla, bizdeki YSK denetiminde yapılsın.

Hıristiyan âlemi de elleri mahkûm bizim adayımıza oy vereceklerdir.
Türklük ve İslam düşmanı Papa’nın heykeli önünde diz çöküp imza atan bir adama Katolik Hıristiyanlar oy vermeyecekler de, bana mı oy verecekler?
Ortodoks Hıristiyanların oyunu almak ise daha kolay, veririz ekümenikliği alırız oyları, işlem anında tamam. Vin vin yani!

Yahudilerin “Dünya Cesaret Ödülü” verdikleri kim? Niçin sadece bizim adayımıza verdiler? Adamlar uyanık da ondan. Bizim şimdi gördüğümüzü onlar yıllar öncesinden görmüşler. Demek ki onların oyları da cepte!

Budistler ve Ateistler zorunlu olarak bize oy verecekler. Başka kim;
“Severim yaratılanı, yaratandan ötürü” diye veciz bir söz söyler ve Amerika’nın Irak’ta 1,5 milyon insanı öldürmesine ses çıkarmaz? Üstelik ABD Askerlerine “Sağ salim evinize dönmeniz için dua ediyorum” der?

Geriye Afrika’nın el değmemiş ormanlarında yaşayan kabileler ve çölde yaşayan bedeviler kaldı. Onları da cemaat toparlar getirir. Nasılsa oralarda da “Okul” açmışlardır!

Erdoğan “Dünya Başkanlar Başkanı” koltuğuna oturdu mu, dünya anında
süt-liman olur. Erdoğan savaşa, kavgaya hiç geçit vermez. Ona rağmen çatışan olursa birine kafa, diğerine tekme attı mı ne savaş kalır, ne de kan.

Adayım Erdoğan o kadar fedakârdır ki, bu özelliği ona çuvalla artı oy getirecektir.
Gazze’yi-Gazzelileri koruduğunu söyler, İsrail’e en ağır postayı atar fakat asla harekete geçmez, 9 vatandaşını göz göre-göre öldürürler, onun tepkisi sadece söylem olarak kalır. Sıkıştı mı kimseyi tanımaz! SADAT’çıları bile tanımadığını söylemedi mi?

Suriye’ye demokrasi getirmek, Esad’ı yıkmak için elinden geleni yaptığını söyler, fakat Suriye’de “Kürt Devleti” kurulmasını engellemez.

Bu arada başka ülkelere demokrasi götürmekten, Türkiye’ye demokrasi getiremez. Bence en büyük fedakârlığı budur.

Böylesine fedakârdır bizim adayımız. Onun anlayışına göre “Askerlik yan gelip yatma” yeri olmadığı için, ölüp giden kelleler hiç umurunda değildir.
Dinci siteleri incelerseniz, şöyle haberler görürsünüz;
“Şemdinli’de PKK’lı gerillalarla çatışan Türk Askerlerinden 5 tanesi “ÖLDÜ”. Gazze de, İsrail’in attığı bombalar sebebiyle 9 Müslüman “ŞEHİT” oldu. Adayımız fikrî oluşumunu bu mümbit tarlalarda tamamlamıştır.

Bunlar adayımızı desteklememiz için gereken şartlardan sadece bazılarıdır.
Hele “Parasız Eğitim” projesi var ki, duyduklarında tüm dünyanın dudakları uçuklayacaktır. Önce her kasabada varlıklı bir “Remzi Abi” bulunur.
Çocukların tüm eğitim masrafları o kişi tarafından ödenir. Çocuklar bedava okumuş olurlar. Hele bir de “Fikret Evyap Abi” bulunursa, okul ona yaptırılır, parası hayır için ondan çıkar. Bu iki proje tüm dünyada uygulanırsa, hiç para harcanmadan herkes eğitilmiş olur!

Daha; “İşsizlik”, “Kadının evde oturması”, “İçkisiz dünya”, “Dünya Deniz Feneri”,
“Halka Açık İslami Şirketler” ve “Faizsiz Bankacılık”, “Duble Yol”, “Mars’a dört gidiş-dört geliş yol gibi projelerimiz var ama diğer adayları gördükten sonra, bunları teker-teker açıklayıp, dünyayı “proje manyağı” yapacağız.

İşte “Hizmet” dediğin böyle olur, sunmak bizden, seçmek dünyadan.
En kalbî, ciğerî ve böbrekî hürmetlerimle. God, yar ve yardımcınız olsun.

Sağlık ve başarı dileklerimle 22 Mayıs 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.