DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22212410,37%
İstanbul
18°

AÇIK

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

CANAN ZATEN SİZİNDİR !

CANAN ZATEN SİZİNDİR !

ABONE OL
17.08.2022 23:02
CANAN ZATEN SİZİNDİR !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP’nin “Canan Bizimdir” mitingi, başarılı bir organizasyondu. CHP’li Belediyeler ve parti örgütü üzerlerine düşenleri yapmışlar. Tebrik ederim.Aynı meydanda, Demirel veya Ecevit konuşsaydı, şüphesiz coşku çok daha fazla olurdu ama o kadar kusur kadı kızında da olur!

Canan Kaftancıoğlu’nu kimsenin alıp götürdüğü yok! Canan zaten sizin! Sakine Cansız da sizindir! Hayırlısı olsun.Önemli olan Canan Kaftancıoğlu’nun dedikleri ve attığı tivitler de sizin midir?

Onun dediklerine CHP Genel Merkezinin tamamıyla katıldığını, aynı düşüncede olduklarını önceki beyanlarınızdan ve meydana yüz bin kişiyi toplamasından, mitinge de “Canan Bizimdir” adını vermesinden anlamamak için insanın aptal olması lazım! Canan’ın dediklerine ve attığı tivitlere CHP tabanı ne diyor? Daha önemlisi, oyunu istediğiniz Türk Milleti ne diyor? Bunu merak etmiyor musunuz?

Örneğin, Canan’ın “Tarihte bugün Ermeni Soykırımı başladı. Katledilen Ermeni vatandaşlarımızı anıyoruz. 19,15’te Taksim’de” tivitinde “SOYKIRIMCI” diye suçladığı Türk Milleti ne düşünür? Ayrıca gerçek, Canan’ın dediği gibi midir? Sizce Türk Milleti soykırım mı yapmıştır, yoksa Ermeniler tarafından soykırıma mı uğramıştır? Bu konuda CHP Genel Merkezi olarak ne düşündüğünüzü Türk Milletine AÇIK OLARAK anlatmak zorundasınız! Canan’ın “Dersim katliamından o günkü devlet idaresi sorumludur. Yüzleşme ikrarla (Kabulle) başlar, inkarla değil. İkrar et sonra onarıcı adalet mekanizmalarını devreye geçir” tivitinde, CHP Bursa Mv. Orhan Sarıbal’dan sonra, Atatürk Dönemini katliamcı olarak suçlamasına Türk Milleti ne der?

Gerçek, Canan’ın dediği gibi midir?İngiliz ajanı eşkıyaların Türk Askerlerini katlettikten sonra, devletin isyanı bastırması, CHP Genel Merkezince bir “Katliam mıdır?” Bu konuda ne düşündüğünüzü Türk Milletine AÇIK OLARAK anlatmak zorundasınız!

Canan’ın “CHP’yi BDP (HDP) ile aynı yola girdi diye eleştiren gerzekler, yol doğru yol, ona bak sen. #SavaşaHayır” tivitinde yazdığı gibi, CHP Genel Merkezi de, PKK Narko-Terör örgütü ile mücadeleyi “SAVAŞ” olarak mı görüyor? Bu konuyu da Türk Milletine AÇIK OLARAK anlatmak zorundasınız

!Aziz Türk Milleti;Eğer CHP Genel Merkezi, bu tivitleri reddetmiyor, aksine tivitleri yazan adına “Canan Bizimdir” miting düzenliyorsa, ortada çok acı bir durum var demektir. Bu durum CHP Genel Merkezinin, Cumhuriyetin kuruluş değerlerinden saptığı ve önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçimini yine AKP’ye armağan edeceğinin işaretidir.

Gelin beraberce mantık yürütelim; AKP, 11 yıl FETÖ ile birlikte idi. Devlete FETÖ’cuları soktular, sustunuz! Türk Ordusunu, komuta heyetiyle, okullarıyla, hastaneleriyle yıktılar, sustunuz!Atatürk’ün Komutanlarını kumpasla zindana attılar, sustunuz!

CHP’li milletvekillerini Silivri’ye tıktılar. Onları aday yapmadınız, sustunuz! Askeri Vesayeti kaldırıyoruz diye Din Vesayeti getirdiler, sustunuz! Pardon, susmadınız, Laikliği yok edecek Diyanet Akademisine EVET oyu verdiniz! Hırsız Bakanları, Yüce Divandan kaçırdılar, sustunuz! 15 Temmuz çakma darbesi oldu. Siz AKP’nin Yenikapı mitingine katılıp, 15 Temmuz’u meşrulaştırdınız!

Atatürk’e ve Annesine küfrettiler, siz yine sustunuz!Davutoğlu, Hükümet kurma hakkınızı çaldı, onunla ortak oldunuz!Abdullah Gül’ün dolduruşuna gelip Ekmelettin’i CB Adayı yaptınız, Erdoğan’ı seçtirdiniz! AKP, Türkiye’yi GRİ LİSTEYE soktu, siz TBMM’de oturmaya devam ettiniz!

10 Milyon sığınmacıyı ülkeye soktular, siz sadece seyrettiniz!Merkez Bankasının dibini deldiler, siz yalnız konuştunuz ve sustunuz! Bu olaylardan sadece birine ciddi tepki verip, örneğin TBMM’yi boşaltsaydınız, büyük mitinglerle karşılık verseydiniz ve yüzünüzü Türk Milletine dönseydiniz, Cumhuriyetimiz bu kadar ağır darbe yemezdi.Bu olaylar ve onlarca benzerlerinde sustunuz ama Canan Kaftancıoğlu, bir ceza aldı diye, üstelik cezaevine girmemesine rağmen, binlerce kişiyi toplayıp, “Canan Bizimdir” mitingi yaptınız! Üstelik miting meydanında bir tane bile Atatürk posteri yoktu! Bölücüler üzülür diye mi koymadınız?Ne Cananmış be Kemal Bey. Türkiye bir yana, Canan bir yana!

Dost acı söylermiş!Cumhuriyetin önemli kurumlarından olan CHP’yi, AKP’nin tüm icraatlarında imzası ve suçu bulunan iki adet AKP Larvasının önüne atıp, AKP’nin 20 yılını aklama yoluna gittiniz! Sizi defalarca uyardık, son kez uyarıyoruz. Bu yolda devam ederseniz Meral Akşener de sizi terk eder!

Bu işin mektebi yok Kemal Bey. Danışmak, araştırmak ve öğrenmek zorundasınız! Çünkü karşınızda normal iki parti yok! Mafyayı devlete ve partilerine sokmuş, kendileri rehin alınmış, Türk Milleti tarafından görevden alındıklarında mutlaka yargılanacak olan iki organize suç örgütü var.

Gelin konuşalım, çağırın anlatalım. Sizden bir talebi olan, sizden beter olsun!Yoksa, yıkımın tek sorumlusu siz olacaksınız…

Sağlık ve başarı dileklerimle 23 Mayıs 2022

Rifat Serdaroğlu

DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.