DOLAR 32,1886 -0.14%
EURO 34,9574 0%
ALTIN 2.429,270,46
BITCOIN 2206207-0,64%
İstanbul
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİZ EZELDEN KARDEŞİZ OGLİİİM

BİZ EZELDEN KARDEŞİZ OGLİİİM

ABONE OL
17.08.2022 23:02
BİZ EZELDEN KARDEŞİZ OGLİİİM
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün AKP ile Öcalan, 6’lı ittifak Oğuz Kaan Salıcı aracılığıyla Demirtaş ile görüşüyor. Oy için yeni bir “Çözüm Süreci” peşindeler! Ulus Devlet yapımızı ve Üniter yapımızı bozacak bu faaliyetler için herkesi son bir kez uyarmak istedik.
Türk-Kürt kardeştir. Başta PKK olmak üzere bu kardeşliği bozmak için çalışanlar kalleştir, haindir. Bu kardeşliği ve birlikteliğimizi asla bozamayacaklar. Bizler “Çift Düğüm” ile birbirimize bağlanmışız…

Bak Keko;
Irkçılıktan- ve Etnik Kökene göre Milliyetçilik yapılmasından nefret ederim.
Popülasyon Genetiği” adlı bilim dalı, ırkçılığın ve etnik milliyetçiliğin bilimsel anlamda hiçbir dayanağının bulunmadığını ispat ediyor.
Hele hele türümüz olan Homo Sapiens’in, 200 Bin yıllık uzun yürüyüşünün belki de en önemli geçiş yolunu teşkil eden ve dünyanın en melez coğrafyası olan Anadolu ve Ortadoğu da etnik milliyetçiliğe kalkışmak, içinde yaşadığınız vatana ve “TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN TÜRK HALKINA TÜRK MİLLETİ DENİR.
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE” gibi herkesi kucaklayan bir anlayışı bizlere armağan eden Atatürk’e ve akla ihanettir.

Sana bu gerçekleri anlatmanın bir yararı olacak mı bilmiyorum ama ben yine de yazayım ki, ileride “Bilmiyordum abi, bilsem yapar mıydım” demeyesin!

Delinin şeyine tutunduğu gibi sen de “Kürt Halkı-Kürdistan” diye tutturmuş gidiyorsun. Kendine de Erdoğan- Kılıçdaroğlu-Davutoğlu-Babacan gibi kafa dengi arkadaşlar bulmuşsun. Aklın sıra, vatanımızı bölüp, bölgede ikinci İsrail olarak konumlanacak “Kürdistan Devletini” kuracaksın!
Sırtını da PKK denen uyuşturucu kaçakçısı örgüte ve Peşmergelerin başı olan Barzani’ye dayamışsın. PKK ve Barzani’nin arkasına geçip, onlara arkadan destek veren İsrail ve Amerika’yı görmezden gelirsin.
Sırtını dayadığın Barzani ve Peşmergeleri ile PKK militanlarının tüm güçleri ile savaşmalarına rağmen, IŞİD militanları karşısında nasıl perişan olduklarını görmedin mi?
Amerika havadan bombaladı, İngilizler para-silah yardımı yaptı, yine de IŞİD militanları Barzani’nin çok güvendiği Peşmergeleri tekme-tokat kovaladı.

Bak Keko;
Seni dolduruşa getirenlere kanıp, Amerikalının-İngiliz’in piyonu olmaktan vazgeç. Sana Türkiye’den ve Türklerden başkası yar olmaz. Aklını başına topla.
Sana bazı tarihi gerçekleri anlatayım; İster inan, ister inanma!

Antropolog ve Sosyolog Dr. Mustafa Aksoy, Kürtçe yayın yapan Nur Cemaatine yakın Kürtçü-İslamcı “Nûbihar Dergisi” (İlkbahar Dergisi) kapağında çok güzel ve otantik bir halı-kilim damgası görür. Derginin yazı işleri müdürünü arar kendisine o damganın, Doğu ve Güneydoğu’da yaşayan Kürtler arasında en çok kullanılan bir damga olduğu söylenir.
Daha sonra, bir davet üzerine Taşkent üzerinden Kazakistan’a gider.
Daha Taşkent Havaalanından çıktığında sokaktaki bir elektrik direğinde Nûbihar Dergisi kapağındaki damgayı görür. Aynı damga ve benzerlerini Taşkent’ten Çimkent’e (Kazakistan’a) giden yol boyunca çok yerde görür.
Öyle ki, insan elinin değdiği her yerde o damga vardır. Çok geçmeden Nûbihar Dergisinin Yazı İşleri Müdürünün “Kürtlere ait dediği damganın”
Kazak Türklerinin Milli Damgası olduğunu öğrenir…

Değerli araştırmacı Rahmetli Servet Somuncuoğlu da, Hakkâri’nin Gevaruk Yaylasına çıkıp kaya resimlerini fotoğraflamış, görüntülemiş oradaki damgalarla, Kazakistan’daki damgaların birliğini ortaya çıkarmıştı.
Dr. Mustafa Aksoy ise halı ve kilimlerden hayatın her alanındaki sanat eserlerine kadar bugün de yaşayan o damgaları fotoğrafladı ve bilimsel olarak yorumladı. Böylelikle farklı bir yoldan giderek sadece Türklerin şifrelerini değil, Kürtlerin şifrelerini de çözmüş oldu.

Dr. Aksoy şöyle diyor;
Bilindiği gibi Kürt Tarihi konusunda çalışan Kürtçü araştırmacılar, dilden hareketle Kürtleri Farsların bir boyu olarak kabul ederler. O zaman şu sorulara cevap vermeliler;
-Kürtler, halı ve kilimlerde neden Farsların kullandığı damgaları ve düğümü değil de, hep Türklerin damgaları ve düğümleri kullanmışlardır?
-Kürtlerde Koçbaşlı mezar taşları ve balballar (Orta Asya Türklerinde mezarların üzerine, ölen kişinin hayatta iken öldürdüğü düşman sayısı kadar konan taştan heykeller) varken, Farslarda neden yoktur?
-Tunceli ve Hakkâri’ deki halı ve kilimlerde kullanılan damgaların, Sibirya’ ya kadar olan Türk Kültür Coğrafyasında birebir aynılarının kullanılması çok önemlidir.
Türk Düğümü denen “Çift Düğümün” ayrılmaz bir kardeşliği ifade ettiği ise, birlikte yaşamanın en güzel kanıtıdır.

Anladın mı Keko;
Nesiller boyu birlikte yaşadığın kardeşlerini, sadece Amerika-İngiltere gibi emperyalist devletlerin petrol çıkarı için satma be kardeşim. Beyni, yıllarca kullandığı eroin yüzünden erimiş olan Öcalan denen caniyi de, dedesinden-babasından bu yana Kürtleri köle gibi kullanan Barzani adlı çete reisini de kopart ensenden be kardeşim.
Bugün “Kürtçü Hareketin” önderliğini yapan çoğu Toprak Ağası-Aşiret Reisi-Şeyh olan BDP Milletvekillerini iyi tanı. Bunların birinin ağzından
“Toprak Reformu” , “Kadın-Erkek Eşitliği” , “Kalkınma-İmar”, “İş-istihdam” gibi sözleri duydun mu?
Bunlar yıllardır TBMM’ de bulunurlar. Bunlardan bölgeye, Allah rızası için bir çeşme yaptıranı gördün mü? Göremezsin, çünkü seni esas sömürenler bunlardır. Bunlar kendi ceplerinden başka bir şey düşünmezler!

Uyan be Keko;
Gerçek düşmanını gör. Sana binlerce yıldır gönlünü açan kardeşlerini daha fazla kırma yahu!
Bak binlerce yılın öncesinden bakan tarih sana ne diyor;
BİZ EZELDEN KARDEŞİZ OGLİİİM…

Sağlık ve başarı dileklerimle 22 Haziran 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.