DOLAR 32,1829 -0.15%
EURO 34,9770 0.03%
ALTIN 2.429,930,49
BITCOIN 2215024-0,23%
İstanbul
18°

HAFİF YAĞMUR

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİR ELDE KALKAN/ BİR ELDE HANÇER

BİR ELDE KALKAN/ BİR ELDE HANÇER

ABONE OL
11.09.2022 16:13
BİR ELDE KALKAN/ BİR ELDE HANÇER
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Geçen gün arşivimi düzenlerken (Yüce Divana Hazırlık için) o muazzam fotoğrafı tekrar gördüm, inan göğsüm kabardı Hacı! Fistanın düğmeleri dayanamadı, koptu! Tarihteki 16 Türk Devletini temsilen, o askercikleri Tombalak Özel Paşa ile birlikte giydirip merdivenlere Menemen testisi gibi dizmiştin ya, o gün benim de gönlümü fethetmiştin be Sultanım.
Gırgır geçenlere aldırma sen, yürü yaaa Haydar! (Aslan)

Sen ki, Sultanlar Sultanı Hakanlar Hakanı, istediğine Sadrazamlık veren, Karadeniz ve White Sea’nin, Rumeli ve Anadolu’nun, Kafkasların ve Büyük Ortadoğu Projesinin, Şam’daki Emevi Camisinin, Malezya ve Hong Kong’un, Yemen’in ve Katar’ın, İsviçre’deki hesapların sahibi ve Küffar Diyarı Avrupa’nın korkudan tir-tir titrediği Karun’dan daha zengin, Settâr’sın! (Ayıpları örten)

Sen ki, merhametinden dolayı bindiği attan bile derhal tepetaklak inen, çocuklara her zaman oyuncaklar dağıtan, fakir-fukarayı garip-gureba’yı kışın kömürsüz-makarnasız-ekmeksiz ve her zaman da ZAMSIZ bırakmayan, ufacık bir sarayda tahta kerevet üstünde oturan, gözü-gönlü tok, paraya pula tapmayan, yandaşlarına anlaşmalı ihale verip onlardan avanta almayan, devletin işini devletin mumuyla, özel işini kendi paranla aldığın mumla gören, hırsızları ve devleti dolandıran soyguncuları şeriat hükümlerine göre cezalandırıp, onların kollarını kopartacak adamlara görev veren, bir yiğit adamsın…

Sen ki, Irak’ta Müslüman kadın ve kızlara tecavüz eden, camileri bombalayıp, Kur’an-ı Kerimi yırtan Amerikan askerleri için bile “Sağ salim evlerine dönmeleri için dua ediyorum” diyen pamuk kalpli, insansever bir iyilik meleğisin…

Nasıl olur da gafil kâfir Amerikan Biden, senin gibi bir Halife adayımız ulu devlet adamını Beyaz Saraya, kırmızı dipli mum ile davet etmez?

Kovboy namlı kancık bilmez mi ki kambersiz düğün, sensiz Amerika olmaz, olamaz, olmamalı!

Bu zavallı Avrupalılar bilmezler mi ki, sen Taksim-Gezi direnişinde öldürülen-gözleri çıkarılıp kör edilen, sakat bırakılan gençler için sırtını siper etmiştin!

Başın öne eğilmesin, mahzun olma Sultanım!
Köhne bir Nazır (eski bir bakan) olarak sana bir önerim var. Dediğimi yap, dünyaya kendilerini devlet adamı diye satanların akılları tavana vurmazsa,
bana istediğin cezayı ver. Boynum kıldan ince…

Öncelikle, Yeni Türkiye’nin Beş Tepe Külliyesinde bulunan sarayın avlusunu “Hacı Mis’i ve Gül Suyu” ile güzelce bir yıkat. Türkiye’deki tüm mehter takımlarını getirt ve İ. Melih Gökçek’i ve ekibini başlarına dik.
Müslüman ülkelerden davetini geri çevirmeyecek kim varsa eski-yeni hepsini davet et. Özel uçakların ile onları taşıt. Yetmezse sana Zekeriya Öz’ü öneren Hamdi’ye söyle, o hem uçak verir hem de Amerikalı basketçi Kobe Bryant’ı da getirir! Onu da Müslüman Obama’nın yeğeni diye yuttururuz nasılsa.

Sultanım özellikle davet etmenizi istediğim, sizin yakın dostlarınızdan
insan hakları savunucusu ve teröre karşı olanların isim listesini huzura takdim ediyorum. Hepsini “Onur Konuğunuz” olarak çağırırsanız, kavanoz dipli dünya sizin büyüklüğünüzü anlayacak ve size biat edecektir…

-Ömer El Beşir; İki yüz elli bin Müslümanı kısa yoldan cennete gönderen
aktivist dostun.
-Ebubekir Bağdadi; Acısız ve seri şekilde kafa kesme uzmanı örgüt lideri.
-Halid Meşal; Hamas İnsan Hakları Derneği Başkanı.
-Gülbettin Hikmetyar; El Kaide’nin Uyuşturucu ve Kadın Hakları Savunucusu.
-Halid Kazzaz; Müslüman Kardeşler Lideri, rahmetli Mursi ’yi temsilen.
-Yasin El Kadı; El Kaide’nin Hayırsever bağışçısı.
-Reza Zarraf; Hayırsever Pers Prensi. Bahşişi peşin -peşin veren puşt.
-Barzani; Demokrat-Özgürlükçü-Barışçıl-Yumuşak Kürtçü Aydın.
-Nurettin Yıldız; Kız çocuklarını 6 yaşında evlendiren hayırsever.
-Sinan Çetin; Osmanlı’yı Cumhuriyete sığdıramayan ama Cumhuriyeti Osmanlıya sığdıran sakallı aktivist.
-Tuğçe Kazaz; Genç yaşta selamete ermiş hayırsever bacın.

Şimdilik bunlar. Aklıma gelenleri “Kayınço 1000 Ali’ye” yazarım, o el altından sana iletir. Sultanım, yürüyüşe Beyaz Atınıza binip öyle katılın diyeceğim ama düşüyorsun yahu! Bi ata binmesini öğrenemedin, sefere nasıl çıkacan a benim yiğit sultanım? Bence beyaz üstü açık bir oto bul, 2053’e yetişecek TOGG yerli otomuzun armasını ön tarafına çak, klasik oto meraklısı püskevitçi abini de direksiyona oturt, konvoyu öyle selamla; “Selamünaleyküm Ya Ümmeti Müslimin!”

Has dur ya Mehteran; (Bu kısmı Melih-TOBB başkanı-Sinan Aygün-Saatçi Zafer- Boyunsuz Muammer ve eskort Bağış, beraberce bağırıp, ümmeti coştursunlar!)
Eli kan, kılıcı kan, sinesi üryan, ciğeri püryân,
Meydan-ı şehadette, Allah yoluna revân,
Kahrımız, gazabımız düşmana ziyan…

Kindar ve dindar nesiller uğruna, Allah Yar ve yardımcınız olsun.
Bu tören de, İzmir’in Kurtuluşunu Tarkan ile kutlayan milyonlara kapak olsun…

Sağlık ve başarı dileklerimle 11 Eylül 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.