DOLAR 32,7970 0%
EURO 35,2401 -0.05%
ALTIN 2.444,16-0,03
BITCOIN 21838940,02%
İstanbul
28°

AÇIK

03:24

İMSAK'A KALAN SÜRE

BATAKLIKTASINIZ

BATAKLIKTASINIZ

ABONE OL
06.09.2023 07:04
BATAKLIKTASINIZ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kendi özünü satıp, makam ve para uğruna emperyalist devletlere köle olmayı kabullenenler, kullanım süreleri dolduğunda bataklığa düşmüş gibi debelenirler.
Debelendikçe de daha dibe batarlar. Esfel-i safilin’e kadar yolları var…

B. Arınç, “Ankara’yı parsel-parsel FETÖ’ya sattı” dediği Melih Gökçek için şunu söylemişti; “Bir kişi oturduğu koltuktan kalkmak istemiyorsa, altına pislemiştir!”

Cumhur ittifakının önderleri de oturdukları ve hile ile muhafaza ettikleri koltuklarından kalkmak istemiyor! Kalktıkları an tüm pisliklerinin ortaya saçılacağını iyi biliyorlar. Bunlarla ilgili söylenecek o kadar çok söz var ki!
Fakat bunlarda surat kösele, mide işkembe olmuş!

“Öcalan, Türkiye’nin önünü açıyor” diyen bunlar!
“Sayın Öcalan demeyi ve PKK bayrağı açmayı suç olmaktan çıkardık” diyen bunlar!
“Bizim kitabımızda Türklük yok”, “Türklük şart değil” diyenler yine bunlar!

Türklüğü ayaklar altına aldıklarını söyleyen bu yalancı ikili var ya, izninizle onlara Türklerin karakteristik özelliklerinden bazılarını hatırlatalım;
-Türkler Dilencilik yapmazlar!
Çevrenizdeki dilenenlere bakın, hiçbiri Türk değildir.
Hac zamanı Kabe’de dilenen her milletten insan vardır. Fakat orada dilenen bir tane Türk bulamazsınız! Türkler, karşılığını veremeyecek pahada bir armağan kabul etmezler. Dilenen ve ödeyemeyeceği kadar büyük bağış kabul eden (Örneğin Uçak) Türk değildir! Araştırın göreceksiniz!

-Türkler Hırsızlık Bilmezler!
Çok değil 2,2 yıl evvel Anadolu’nun çoğu yerinde kilit yoktu!
Esnaf, bir yere gideceği zaman, kapının önüne bir iskemle koyar, kilitlemeden giderdi.
Ne zaman baştakiler, sülaleriyle, yandaşlarıyla birlikte hırsızlığa başladılar, burası dar-ül harptır burada hırsızlık günah değildir, çalıyorlar ama besmeleyle çalıyorlar demeye başladılar, milletin dengesini bozdular.
Yönetenler hırsızsa bilin ki bunlar, Türk değildir. Araştırın göreceksiniz!

-Türkler, Para ile Hizmetkârlık Yapmazlar!
Voltaire; “Türklerin sanatı liderliktir, başka bir şey bilmezler” demiştir.
Anadolu’nun en ücra köşesinde yardıma ihtiyacınız olsun, Türkler sizi evlerinde konuk ederler. Para teklif ederseniz kabul etmezler, ısrar ederseniz gücenirler…

-Türkler Unvan, Makam, Şan, Şöhret Peşinde Koşmazlar;
Türkler, bunların geçici olduğunu bildikleri için, peşlerinde koşmazlar.
Türklerde, idare edilen ile idare eden eşittir. Kimsenin diğerine üstünlüğü yoktur. Kim ki devlet olanaklarını gösteriş ve korkutma aracı olarak kullanıyorsa, bilin ki o Türk değildir! Araştırmaya gerek var mı? Kabak gibi ortada değil mi?

-Türkler, kendilerinden önce diğer canlıları ve insanları düşünürler;
Dünyaca ünlü Kırgız Yazar Cengiz Aytmatov, bir röportajında şöyle diyordu;
“Kırgız köylüsü tarlayı ekeceği vakit, bir avuç tohumu tarlaya savurur ve (Allah’ım bu komşularımın hakkı olsun) der, sonra ikincisini savurur ve (Bu da kurdun-kuşun hakkı olsun) der, en sonunda ise tohumu serper ve (Allah’ım iznin olursa bu da benim hakkım olsun) der…
Kendi altın kaplama bardakta 2.000 TL lik çay içerken vatandaşına sadaka verir gibi birer paket çay atan da, vatandaş otobüs parası bulamazken Klasik Oto koleksiyonu yapan ve marifetmiş gibi bunları gösteriş aracı yapanlar Türk olamazlar…

-Türkler, Kin Gütmezler;
Türkler kindar nesil istemezler. Türkler bilirler ki kindar olan Müslüman olamaz.
Bu yüzden Türkler kin tutmazlar…

İktidarda bir gün daha kalmak uğruna, sonunun nereye varacağını bilmedikleri laflar edip, kendilerini küçük düşüren, “Ben Türk değilim eşim ise Arap” diyenle, kendini Türk Milliyetçisi sayan ama Milli Andımızı yargı kararına rağmen okutamayan zavallılara, Hoca Ahmet Yesevi ağzıyla bir öğütte bulunalım. Dinlerler mi? Belki!

Yesevi Hazretlerine sorarlar; “Kendinizi nasıl tanımlarsınız?
Yesevi; Ben önce Türküm sonra Müslüman’ım, der.
Neden diye sorduklarında ise şöyle yanıt verir.
“Türklük, Allah’ın bazı kullarına doğumla bahşettiği bir armağandır. Müslümanlık ise bir tercihtir. Bu sebepten ben önce Türküm sonra Müslüman’ım. İkisini de başım üstünde taşırım”

Bir soru ve yanıtı ile yazıyı bağlayalım;
Müslüman hırsızlık yapar mı? Hırsızdan Müslüman olsa ne olur, olmasa ne olur? Peki, hırsıza erketelik yapandan Müslüman olur mu?
Yanıt; Bunu kimse bilemez, bu Allah ile kulları arasındadır.
Fakat kesin olan bir gerçek var ki, böyleleri asla Türk olamaz! Aksini iddia eden siyasetçi varsa ve kendi kökünü bilmiyorsa bize söylesin, biz anlatırız!

Önemli Not;
Galatasaray Lisesi ve Hukuk Fakültesi mezunu, Devlet Adamı, Beyefendi insan
Necmettin Cevheri’yi kaybettik. Ardında, Türkiye’nin her bölgesine ama özellikle Doğu ve Güneydoğuya büyük hizmetler bıraktı. Harran Ovası Su Kanallarına “Su Verilmesi” törenlerinde, gözyaşlarını tutamayıp sevinçten ağladığının şahidiyim. 93 yıllık ömründe, darbeler dahil hiçbir dönemde, hiç kimsenin en ufak bir yolsuzluk imasına dahi muhatap olmayan namuslu bir adam gibi adamdı! Allah herkese böyle hizmetle dopdolu bir ömür nasip etsin.
Mekanın cennet, Allah’ın rahmeti üzerine olsun Necmi Ağabey…

Sağlık ve başarı dileklerimle 06 Eylül 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.