DOLAR 32,3579 0.17%
EURO 34,4627 -0.64%
ALTIN 2.494,221,36
BITCOIN 22657190,40%
İstanbul
21°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

DANIŞMAN KOMEDİSİ

DANIŞMAN KOMEDİSİ

ABONE OL
05.09.2023 16:23
DANIŞMAN KOMEDİSİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Bir kuruluşta, bir kurumda bir iş, bir konu üzerinde düşüncesine, bilgisine, yol göstericiliğine, uzmanlığına başvurulan, kendisine danışılan görevli kimseye danışman” denir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Erdoğan ailesinin çiftliği ya, her Saray’da kaçar tane danışman var, sayısını Türk Milleti bilmez. Sultan’ın paşa gönlü ne kadar derse o kadar danışman tutulur. Bu danışman denen tipler, atandıktan sonra Erdoğan’ın yüzünü ya bir kez görürler, ya da hiç göremezler.
Paraları Türk Devletinden ödendiği için, her birinin mutlaka şoförlü ve çakarlı, benzini bakımı devletten aracı, Emniyet Teşkilatından bir-iki koruması vardır. Böylelikle bir danışmanın aylık maliyeti devlete en az 300 bin liraya patlar!

Erdoğan danışmanlarına ne danışır?
Ekonomik konularda danışmaz! Çünkü “Ben Ekonomistim”, “Ben Ekonominin kitabını yazdım” diyen Erdoğan’dır.
Üstelik Hazine ve Maliye’nin başında bir İngiliz, Merkez Bankasının başında da Katar Emirinin portföyünü yöneten bir Amerikalı varken, kalkıp da Jöleli Oğlana neden danışsın ki?
Dünyada hiç kimse CB Erdoğan kadar bilgili değildir, her şeyi o bilir ve hiç kimse bu kadar kısa sürede Türkiye Cumhuriyeti gibi bir ülkeyi, IMF’nin kapısına bırakılacak hale getiremez!

Askeri konular ve Savunma Sanayi gibi konularda, Erdoğan 1, Damat 2 numara!
Ama o zampik damat değil, Droncu Damat! Tüm düğünlerde fotoğrafçılar onun Dronlarını kullanıyor…
Dün Balıkesir’de Kurtdereli Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşleri vardı!
Genelkurmay Başkanlığından sonra, Milli Savunma Bakanlığından da dışlanan, Kayseri Milletvekili Hulusi Akar ve Bilal Erdoğan arasındaki alkış yarışını izledik!
O dev gibi Paşa Hulusi nasıl da küçücük kalmış! Siz bir de onu Yüce Divandan sonra, Silivri Kampüsünde göreceksiniz. Rütbeleri sökülmüş, emekli maaşı kesilmiş, ne arayanı var ne soranı!
Sinek kadar kalmış bir Hulusivil efendi!

Eğitime gelince, onda da Baba-Oğulun eline su dökecek bir kişi bile yok!
Bir taraftan Montesori Okulları, diğer taraftan Nun Vakfı Okulları, Türgev’in yurtiçi ve yurtdışı okulları, Amerika’daki çiftlikleri, AKP’li Belediyelerden tırtıklanan binalar, araziler! FETÖ bile bu konuda nal toplar…

Erdoğan’a bu konularda öğüt vermek boşa nefes tüketmek demek. O binmiş bir alamete, gidiyor kıyamete! Türk Milletine daha fazla zararı dokunmasın, ondan başka bir şey istemiyoruz…

Gelelim, Kılıçdaroğlu’na;
Kemal Bey, bir Genel Başkanın en öncelikli ve en önemli danışmanları, siyasetteki arkadaşlarıdır.
Gerçi siz; “Bagajı olmayan birini bulsam, onu Genel Başkan yapardım” dediniz ama, sizin partinizde çok değerli, bilgili, deneyimli siyasetçilerin olduğunu bizler biliyoruz. Yoksa bu arkadaşlarınızı 5 dönem, 6 dönem, 7 dönem milletvekili seçtirir miydiniz?

Konusunda dünyada itibar gören uzmanlardan danışman alabilirsiniz elbette!
Fakat Amerika’dan internet üzerinden toplantınıza katılan ve maaşlarını dolar olarak peşin-peşin alan uzmanlar bile kaçtı! Nerde bunlar?

Bunları anladık da; Şu Perinaz Mahpeyker Yaman adlı “Yüzü Ay Kadar Parlak” Yaman danışmana ne danışacaksın da, oda-araba verip, danışman yaptın?
Bunun gibisi senin partinde o kadar çok ki! Atatürk’e katliamcı diyen mi ararsın, Şeyh Said’, “Seyid Rıza” gibi İngiliz casuslarına tapanlar mı arasın, tomarla var!
Bırak PKK’lı danışmanları, Atatürk’e “Dersim Katliamcısı” diyen CHP’li milletvekili var!

Erdoğan Bey ve Kemal Bey, sizlerin danışmanlara hiç ihtiyacınız yok!
Sizlerin eğer bir parçacık bile kaldıysa vicdanlarınıza danışmanız gerekir.
Hele bir danışın, vicdanlarınız size “İkiniz de bırakın, emekli olun! Türk Milletinin de benim de, sizlerden çektiğimiz yetti artık. Türkiye, Türkiye olalı böyle zulüm görmedi be arkadaş” diyecektir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Eylül 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.