DOLAR 32,2511 0.14%
EURO 35,0023 0.27%
ALTIN 2.417,880,36
BITCOIN 22279080,77%
İstanbul
20°

AZ BULUTLU

13:06

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

AZİZ TÜRK MİLLETİ

AZİZ TÜRK MİLLETİ

ABONE OL
22.04.2023 10:36
AZİZ TÜRK MİLLETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bugün Ramazan Bayramı!
Türk Milletini soyan, Laik Cumhuriyetin kurumlarını batıran, Türk Ordusuna en ağır darbeleri vuran, Bağımsız Türk Yargısını kendi aşağılık arzularına bekçi eden, Bağımsız Basın Kuruluşlarını harama ve yalana mecbur eden, Dürüst gazetecileri yok sayan ve tutuklatan, organize suç örgütü gibi çalışan bir Taliban iktidarı benzerinin göreceği son bayram!

Bugün Ramazan Bayramı!
Tüm sınavlarda soruları çalarak ve çaldırarak, Türk Gençlerinin emeklerini, geleceklerini çalan, ayak tırnaklarından boğazlarına kadar haksız menfaate batmış, 13 Milyon sığınmacıyı emperyalist devletlerin emrine uyup yurdumuza sokan, binlerce yıllık Türk Milletinin demografik yapısını bozmaya çalışan,
Türk Milletinin evlatlarını IŞİD katillerine öldürten bir Hizbullah iktidarının göreceği son bayram!

Bugün Ramazan Bayramı!
Türk Vatanını, yolsuzluk-yoksulluk-yasaklar ile baskıyla, “Ahlaksızlığın Umman’ı” haline getiren, Ulus Devleti, Üniter Yapıyı, Laik Cumhuriyeti, Atatürk İlke ve Devrimlerini reddeden, bir EŞBAŞKAN iktidarının göreceği son bayram!

Barış ve Kardeşlik dini olan İslam’ı, cam arkasından sakal öperek, hırka takdis ederek, insan nefesinden medet umarak, yanmaz kefen yaptık diyerek çarpıtmaya kalktılar. Modern, çağdaş Türk Devletini Ortadoğu bataklığının çadır devletine benzetmeye çalıştılar. Bu bayram Yezid iktidarının göreceği son bayram olmalıdır.

Aziz Türk Milleti;
Başımıza açılan bu Tek Adam belasından kurtulmanın çaresi senin elinde.
Ya bağımsız, özgür, çağdaş, demokratik bir ülkede yaşayacağız, ya da “Ali Baba ve Kırk Harami” düzeninde, yani kleptokrafi (Hırsızlık Rejimi) sisteminin hakim olacağı bir çadır devletine dönüşeceğiz.
Kendinizi düşünmüyor olabilirsiniz, ama çocuklarınızı ve gelecek nesillerimizi bu ateşe atmayın.
Sandığa gidelim, ve Türk Milletine demokratik rejim vaat eden
Kemal Kılıçdaroğlu’na oy verelim!
Sonrası kolay. Milli andımızın okunacağı, yüksek sesle “Ne Mutlu Türküm Diyene” diye haykıracağımız, Laik Cumhuriyetin, Atatürk İlke ve Devrimlerinin etkin olacağı Ulus Devleti, Üniter Yapıyı yani Bağımsız Türk Devletini yeniden kurarız…
Hadi hep beraber, 15 Mayıs’ı gerçek BAYRAM yapalım!

Not; Birkaç gün izin rica ediyorum. Görüşmek üzere.

Sağlık ve başarı dileklerimle mutlu bayramlar 21 Nisan 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.