DOLAR 31,1335 0.09%
EURO 33,8303 0.07%
ALTIN 2.035,540,19
BITCOIN 17458298,98%
İstanbul
10°

PARÇALI BULUTLU

13:22

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

AKP OY KAYDIRIR MI?

AKP OY KAYDIRIR MI?

ABONE OL
05.04.2023 16:15
AKP OY KAYDIRIR MI?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Halkın Filozofu Bergamus’a sordum; “Üstad, Reis’teki bu hırsın sebebi nedir? Nasıl oluyor da 21 yıl sonra bile koltuktan kalmak istemez?”
Bergamus; “Sebebi, oturduğu koltuk pislenmiştir de ondan kalkamaz!”

AKP, 2002 seçimlerinden sonra girdiği her yerel ve genel seçimde, referandumda oy aktarması yapmıştır.
DOĞRU Parti olarak biz bu haksızlığı daha önce kanıtlamıştık! 07 Haziran 2015 Genel Seçimleri ile, başımıza bu günkü ucube sistemi bela eden 16 Nisan 2017 Referandum sonuçlarını karşılaştırdık. Tablo o kadar açıktı ki, muhalefet partileri neden itiraz etmediler, neden Milli İradenin saptırılması karşısında, TBMM’yi terk edip dünyayı ayağa kaldırmadılar, anlayamadık?

Oy aktarması 17 İl ve 104 İlçede yapılmıştı. 17 İlden 4’ü (Diyarbakır-Şanlıurfa-Mardin-Van) Büyükşehir idi. Buradaki her sandığı teker-teker inceledik ve yaklaşık 2 Milyon Oy’un aktarıldığını tespit ettik.
YSK’da, YASAYI çiğneyerek 2,5 Milyon mühürsüz zarfı, oy verme işlemi devam ederken geçerli saydı.
HAYIR çıkan referandum sonucu, haksızlıkla EVET olarak değişmişti.

Erdoğan’ın üçüncü kez CB Adayı olması ve YSK’nın bunu kabul etmesi ise, AKP’nin oy kaydırmasını “Toptan Seçim Kaydırması” seviyesine çıkartmıştır.
Umarım AKP üst yetkilileri bu yazıdan dolayı bize yine dava açarlarda, mahkemede kanıtlayacağımız haksızlıkları Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine kesin delil olarak sunarız…

Bu seçimde üç “KARA DELİK” VAR.
Birincisi, Seçime “Yeni Seçim Yasası” ile gitmek. Bu bir Anayasayı İhlal suçu oluşturur ki, bu suçun cezası TCK Md 309’a göre “Ömür Boyu Ağırlaştırılmış Hapistir.”

İkincisi, Doğu ve Güneydoğudaki 17 İlde (11 İl’i kapsayan deprem bölgesi dahil), Bahçeli-Soylu işbirliği ile atanan Kayyımların, devlet güçlerini kullanarak, oy devşirmesi yapacaklarıdır.

Üçüncüsü, Seçsis denen seçim sistemi hakkında Bilgisayar Mühendislerinin verdikleri raporda belirttikleri, sistemin güvenilmez olduğu, veri kaydırmasına ve müdahaleye açık olmasıdır.

En büyük felaket ise seçim güvenliğinin, Süleyman Soylu ile Bekir Bozdağ’a emanet edilmesidir.
Bu ikilinin “Allah Birdir” demelerine kimse inanmaz.

AKP’nin yapacakları hırsızlıkları engellemek mümkün müdür? Elbette!
05 Nisan 2023 Çarşamba günü yani bugün (Doğru Parti You Tube Kanalından) canlı olarak izleyebileceğiniz basın toplantısında çözüm önerilerimizi açıklayacağız…

Aziz Türk Milleti;
Sizlere, değerli dostum YSL Beyefendinin bir yazısından alıntı yapacağım.
“Bir toplumda huzurun ve esenliğin olması yönetim şeklinden çok, halkın ahlaki düzeyi ile ilintilidir.
Asalet duygusunu ve ona sahip çıkmayı içselleştirmiş, ahlaklı bireylerden ve yöneticilerden oluşan toplumlar, her hangi bir yönetim şeklinden bağımsız olarak, huzurlu toplumlar olacaklardır.
Tersine, adalet duygusundan uzak bireyler ve yöneticilerden oluşan toplumlar hangi yönetim şeklini denerlerse denesinler bir türlü huzuru bulamayacaklardır. Farklılıklara rağmen birarada huzur içinde yaşamak, ancak ahlaklı bireylerden oluşan adaletli toplumların harcıdır.

AKP Genel Başkanı ve (AKP-MHP-BBP-YRP-Hüda Par) dan oluşan Taliban İttifakının CB Adayı Erdoğan’a;
İnançlarınızın gereklerini yerine getirmek sizi inançlı yapabilir ama asla ahlaklı yapmaz! Ahlaklı olmak için önce adaletli olmalısınız. Ne kadar inançlı olursanız olun, adaletli değilseniz ahlaklı olamazsınız.
İnançlı- Adaletli- Ahlaklı iseniz, partinize oy kaydırmayı, Anayasayı çiğnemeyi, hakkınız olmayan koltuğa oturmayı nasıl kabullenebiliyorsunuz?
Cehalet ve sefalet size iktidarı sağlasa da, asla ne iç huzuru ne de toplumsal huzuru sağlayamaz. Lütfen Türk Milletinin iradesini saptırmayın…

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Nisan 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.