DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19173331,71%
İstanbul
27°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

SAYIN KILIÇDAROĞLUNA AÇIK ÇAĞRI

SAYIN KILIÇDAROĞLUNA AÇIK ÇAĞRI

ABONE OL
21.05.2023 18:28
SAYIN KILIÇDAROĞLUNA AÇIK ÇAĞRI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kemal Bey, 14 Mayıs’ta “Ben Kemal, Geliyorum” dediniz, bekledik hatalar silsilesi yüzünden gelemediniz!
Görüyoruz ki CHP Genel Merkez Yönetiminden kaynaklanan aynı hatalar zinciri devam ediyor, ve gerçekleri göremediğinizden dolayı 28 Mayıs’ta da gelemeyeceksiniz. Neden mi? Yaklaşık 10 Milyon oyun bulunduğu 57 Bin KÖY ve MEZRA’nın (Buralarda sadece 1 veya 2 sandık var) en az yarısında CHP’nin görevlisi yok!
DOĞRU Parti olarak 28 Mayıs’ta da size oy vereceğimizi bir kez daha tekrarlıyoruz ve eğer 28 Mayıs’ta kaybederseniz, nelerin olacağını bir vatan borcu olarak size ve Aziz Türk Milletine yazıyoruz…
28 Mayıs 2023’te de kaybederseniz;
-Türkiye, demokratik bir ülke olmaktan çıkacak ve “Siyasal Ümmetçiliğin” hakim olduğu bir din devleti haline gelecek.
-Millet İttifakı olarak TBMM’ye soktuğunuz Milletvekillerinden en az 50’si, bir Anayasa değişikliği teklifi sırasında “Laik Cumhuriyete, Atatürk İlke ve Devrimlerine” karşı olan düzenlemeye oy verecekler ve AKP-MHP-YRP- Hüda Par’ın (Hizbullah) yanında saf tutacaklar.
-Anayasamızın “Değiştirilemez, Değiştirilmesi teklif dahi edilemez” maddeleri değiştirilecek ve etnik kimliklere ve mezheplere dayalı Siyasi Parti kurulması yasallaştırılacaktır. Bu durumda ülkemiz, Irak’ta olduğu gibi en az 3 parçaya bölünecek.
-Hür dünya, “Kleptokrasi Yönetim” veya “Hırsızlar Rejimi” haline gelecek ülkemize, kapılarını kapatacak ve tam bir Ortadoğu ülkesi haline geleceğiz.
-Türkiye’de bir daha seçim olmaz.
Cumhurbaşkanlığı Seçim Kanunu; (6721 Sayılı Kanun)
4’ncü madde 2. fıkrası) İkinci oylamaya katılmaya hak kazanan adaylardan birinin herhangi bir nedenle seçime katılamaması halinde; İkinci oylama, boşalan adaylığın birinci oylamadaki sıraya göre ikame edilmesi suretiyle yapılır. (Yani Sinan Oğan ikinci tura katılır.)
Ancak ikame, geçici sonuçların ilanını takip eden gün saat 17.00’ye kadar yapılabilir. (Yani, Yarın 17.00’den sonra bir çekilme-istifa olursa seçime tek aday Erdoğan ile gidilir)
4’ncü madde 3’ncü fıkrası) Oylamalara tek aday halinde gidilmesi halinde oylama REFERANDUM şeklinde yapılır. Geçerli oyların salt çoğunluğunu alan aday Cumhurbaşkanı seçilir. Oylamada, adayın geçerli oyların salt çoğunluğunu alamaması halinde seçim yenilenir ve kesin sonuçların ilanından sonra gelen KIRKBEŞİNCİ günü takip eden ilk Pazar günü sadece Cumhurbaşkanlığı seçimi yapılır…
15/2’nci madde; Oylamanın Referandum şeklinde yapılması halinde, beyaz (EVET), kahverengi üzerine (HAYIR) ibareleri yazılı, iki ayrı renkten oluşan birleşik oy pusulası kullanılır.
Kemal Bey, 22 Mayıs Pazar günü lütfen, Türkiye’de seçime oy kaydırıldığı
(Size Polimetre’ nin bu konudaki raporu gönderildi), YSK’nın hem Erdoğan’ın 3’ncü kez aday olmasını kabul etmesi, hem de 1 yıllık süre dolmadan YENİ SEÇİM KANUNUNU uygulamaya koyarak, ANAYASA İHLAL suçunu İKİ KEZ işlediğini, 28 Mayıs’ta da eşit-adil-şeffaf bir seçim yapılmayacağını gerekçe göstererek, CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDEN ÇEKİLİNİZ.
Eğer, başka bir çözüm öneriniz yoksa ve çekilirseniz, bakın neler olur;
-CB Seçimi tek adaylı; Laik Cumhuriyet mi- Erdoğan mı?/ Demokrasi mi- İran benzeri Din Devleti mi? Ümmet mi-Özgür Birey olmak mı haline dönüşür ve
Türk Milleti elbette ki AYDINLIĞI seçer, Erdoğan sandıkta kalır.
-Erdoğan bir daha aday olamaz ve 45 gün sonra Türkiye yeni Cumhurbaşkanını seçer!
-Davutoğlu/ Babacan/ Uysal/Karamollaoğlu gibi yüklerden kurtulmuş olursunuz.
-Laik Cumhuriyeti, Anayasanın değişmez maddelerini, Atatürk İlke ve Devrimlerini koruyacak, inançlara saygılı, tüm Türk Milletini kucaklayacak bir adayla Türkiye, bu beladan kurtulmuş olur.
-Hem siz, hem de CHP, Türk Milletinin gönlünü kazanırsınız…
Haydi Kemal Bey; Türk Milletine “Ben bu seçimi bu şartlarda da kazanırım” dan başka bir öneriniz yoksa, kaybedeceğiniz bir seçime girip hem kendinizi, hem de Türk Milletini yakmayın.
Çünkü, bugüne kadar olduğu gibi 28 Mayıs’ta yapılacak olan normal bir seçim olmayacak. Yine oylar çalınacak, yine Doğu ve Güneydoğu’da devlet, Kayyımlar aracılığıyla oy kaydıracak, bir tane bile Bilgisayar Mühendisi bulunduramadığınız SEÇSİS Seçim merkezinde saat 16.00’dan sonra veri akışı durdurulacak ve ihtiyaç kadar oy kaydırılacak, ve yine hüsran yaşanacak…
Adaşınız Gazi Mustafa Kemal Atatürk gibi “Türk Devleti ve Türk Milleti” için kendinizden vaz mı geçeceksiniz, yoksa hırsınıza yenilip, tüm ülkeyi tehlikeye mi atacaksınız?
Önce Türk Milletini mi, yoksa kendinizi ve partinizi mi düşüneceksiniz?
Bu kaçıncı yenilgi Kemal Bey? Allah aşkına yetmedi mi?
Kim, Türk Devletinden ve Türk Milletinden daha kıymetlidir ki? Yapmayın…
Sağlık ve başarı dileklerimle 20 Mayıs 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.