DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19259002,12%
İstanbul
27°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

100’NCÜ YILDA DEVLET YOK

100’NCÜ YILDA DEVLET YOK

ABONE OL
28.10.2023 17:09
100’NCÜ YILDA DEVLET YOK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Büyük Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetimiz 100 yaşında!
100’ncü yılda, 28 Ekim 2023 tarihinde Anayasanın ve Cumhuriyetin değerlerine bağlı bir Hukuk Devletimiz maalesef yok.

Devletin, Anayasa Yasalara ve Cumhuriyetin değerlerine bağlı, başlarında liyakatli kişilerin olduğu Kurumları da yok! Devlet de Kurumları da şeklen var. Yani görüntü olarak var! Bu görüntüyü de, meslek onurunu ve Anayasal sorumluluğunu iktidara kiraya veren, yarın Yüce Divan kurulduğunda
“Ne emredilse onu yaptık” diyecek sahtekar bürokratlar veriyor!

Peki, ne var?
Anayasanın değiştirilemez maddelerine, Cumhuriyetin değerlerine, Atatürk’e ve Türklüğe karşı, Muaviye’ci, Selefi, İhvancıların yönettiği, “Hırsızlar Güruhunun”, devlet biziz dediği organize bir suç örgütü var. Amaçları, Cumhuriyet rejimini tamamen yıkmak, bir parçası 2’nci İsrail olacak “Kürt Federal Devletini” kurmak!

Başaracaklar mı? Elbette hayır?
Bu Vatanın çocukları, laik Cumhuriyete, sosyal hukuk devletine, demokrasiye, çağdaşlığa, Atatürk ilke ve devrimlerine inanan milyonlarca yurtsever, buna izin vermeyeceğiz. Hangi dilde konuşmak isterlerse misli ile karşılık vereceğiz ve bu iğrenç “Karşı Devrim” defterini bir daha açılmamak üzere kapatacağız.

T.C Devletini ne hale getirdiklerini bir örnekle anlatmaya çalışalım;
Bildiğiniz gibi bugün, AKP İstanbul İl Başkanlığının müracaatı üzerine, Atatürk Havalimanında “Hamas Mitingi” yapılacak. İzin veren makam İstanbul Valiliği!

DOĞRU Parti İstanbul İl Başkanlığı da aynı yerde, 10 Kasım 2023’te 15.00-17.00 saatlerinde “Atatürk’ü Anma Mitingi” düzenlemek için Valilikten izin istedi!
Resmi müracaatını yaptı ve evrak 454598 numara ile Bakırköy Kaymakamlığına gönderildi. Sanki İstanbul Valiliğinin amiri Bakırköy Kaymakamı imiş gibi!
İlgili birimleri gerek giderek, gerek telefonla arayıp sonuç almak isteyen DOĞRU Parti görevlileri, yetkililer tarafından sürekli oyalandı ve sonuçta DOĞRU Partinin evrağı bir türlü bulunamaz oldu? Hala evrak aranıyor!!!

Size iki konuda bilgi vermek isteriz;
Birincisi;

İstanbul Valisi denen kişi eski Gaziantep Valisidir.
Gaziantep’e giden, oradaki cesur yerel medya ve siyasetçiler ile görüşen herkese şu anlatılır! Ülkedeki en büyük “FETÖ Borsası” Gaziantep’te kurulmuştur.
İddiaya göre, “Fatmacık” lakaplı kişi bu işin organizatörüdür! Saray’ın Avukatı, onun yakınları, idare ve adliye yetkilileri, Organize Sanayi yöneticileri bu işin içindedir. Toplanan avanta para 500 Milyon Dolar kadardır.
Paranın yarısı (250 Milyon Doları), siyah lüks minibüsle Prens’e gider!
Kalan parayı paylaşırken hır çıkar. Saray Avukatının yakınları, Vali’nin, Başsavcının aracının yolunu kesip, hepsini yere yatırır.
Ertesi gün Valilik, “Valimiz yere yatmamıştır” diye açıklama yapar!

İşte, Devletin değil, iktidarın Valisi olmayı seçen ve AKP’ye izin veren, DOĞRU Partinin dilekçesini kaybettiren Vali bu Validir. Bu Valiyi gördüğümüz yerde, yüzüne karşı düşüncelerimizi ıslak olarak anlatacağız. Doğru Parti siyasi sorumluluk aldığında, AKP’li Valiyi Atatürk Havalimanında yargılatacağız.
Hukukçular; “Olmaz Serdaroğlu, yargılama Adliye binalarından başka bir yerde yapılamaz” diye itiraz edecekler! O zaman biz de Habur’da seyyar tuvalet gibi kurulan bir seyyar mahkeme daha kurar öyle yargılatırız. Olmaz mı?

İkincisi;
Atatürk Havalimanının kapatılması, daha doğrusu RTE Özel Havalimanı olarak kullanılması başlı başına, devleti zarara uğratmak sonucu Yüce Divanlık bir suçtur. Buradan yapılan uçuşlar (gittikleri ülkelerdeki inişleri ve kargoları) devletin namuslu bürokratları tarafından, silinemeyecek şekilde tutulmaktadır. Zamanı geldiğinde bunları açıklamak, çok eğlenceli olacak…

İşte, bugün bu meydanda “Şeriat Devletinin” bayraklarını göreceğiz.
Bu miting, AKP-MHP-Hüda Par’ın Ulus Devleti, Üniter yapıyı yıkma teşebbüslerinin son provasıdır.
AKP ve Tarikatlara bu miting için izin veren, ama Türk Milletine meydanı kapatmak için kırk takla atan şerefsizlerden hesap sormazsak, Allah bizi cennetine almasın. Cumhuriyet için canlarını seve-seve veren şehitlere sözümüz olsun. Yeter ki Türk Milleti kendi evlatlarına siyasi sorumluluk versin.
Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene!

Sağlık ve başarı dileklerimle 28 Ekim 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.