DOLAR 32,1886 -0.14%
EURO 34,9574 0%
ALTIN 2.429,270,46
BITCOIN 2206207-0,64%
İstanbul
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

YALNIZ/TUTSAK/FAKİR/HAİN

YALNIZ/TUTSAK/FAKİR/HAİN

ABONE OL
25.07.2023 18:00
YALNIZ/TUTSAK/FAKİR/HAİN
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yanlış seçim, yanlış eleman, yanlış araç!
-Seçim; demokrasiden, özgürlükten, çağdaşlıktan yana olmalıydı fakat cemaatten, tarikattan, biat kültüründen yana oldu!
-Eleman; kendisini Türk Milletinin bir ferdi olarak kabul eden, eğitimli, dürüst, demokrat biri olmalıydı ama kendisini Arap kabul eden, sahte diplomalı, sıfırlama ve zenginleşme ustası bir dikta heveslisi oldu!
-Araç; Türk Milletinin partisi olmayı kabul etmiş demokrasiden, lâik Cumhuriyetten, hukuk devletinden yana olan parti olmalıydı fakat daha önce defalarca Anayasa Mahkemesi tarafından kapatılmış, Anayasa Mahkemesi tarafından mahkûm edilmiş, Türkiye’yi yalnızlığa, fakirliğe, esarete düşüren bir organize Suç Örgütü oldu…

Herkes kendi tercihlerinin sonucunu yaşar!
Bu yüzden öncelikle ve ivedilikle herkes özeleştiride bulunup kendi tercihini sorgulamalıdır.
Tabii ki sözüm, geçim derdine düşürülmüş, boğazına kadar borca sokulmuş, iş aramaktan iflahı kesilmiş, tefecilerin kucağına atılmış, teröristlerin gelir kapısı olmaya itilmiş Türk Milletine değildir.
Sözüm; Bu ülkede okumuş, Türk Milleti sayesinde çok zengin olmuş, dünyayı ve gerçek demokrasiyi bilen, istihdam yaratan, vergi veren, üreten Türk İş Alemine-Türk Medya Grubu sahiplerine ve ödlek temsilcilerinedir.

Örneğin TÜSİAD ve TOBB Üyeleri;
Bağımsız ve Tarafsız AKP Genel Başkanı, başında “TÜRK” kelimesi bulunan bu iki kuruluşun Genel Kurullarında, yüzlerine karşı hakaret etti, “Olağanüstü Hal sizin neyinizi engelliyor” dedi, hiçbirinden tık çıkmadığı gibi çılgınlar gibi alkışladılar, hem de ayakta!
1.500.000 üyesi olduğu söylenen diğer kuruluşun Başkanı ise, sırf yağcılık olsun diye “Siz arkamızda durun, biz her şeyi yaparız” deyip, ters L gibi durabildi!
Arap Şeyhinin önünde diz çöktü!

Bu iki güzide kuruluşumuz, Atatürk Cumhuriyetinin eseri değil mi?
Türk Devletinin tapusu olan LOZAN sayesinde özgürce faaliyetlerini yürütüyorlar, değil mi?
24 Temmuz 1923’te imzalanan LOZAN Antlaşmasının 100’ncü yılında,
TÜSİAD Yönetim Kurulu, Boğaz Köprülerini ışıklandırsa idi,
TOBB Yöneticileri de Anıtkabir’i ışıklandırsa idi, bize bu vatanı armağan eden şehitlerimizin aziz ruhlarını Fatiha ile hatırlasalar, iyi olmaz mıydı?
Paraları mı yoktu? 15 Temmuz çakma darbe girişiminde tüm etkinliklere katıldılar ama! TOBB Başkanı, Erdoğan istedi diye Yassıada’ya 300 Milyon Dolar
batırmadı mı?
Ya DİSK, TÜRK-İŞ? Neden ülke çapında birer toplantı düzenlemediler?

Neden yapmadılar biliyor musunuz? Erdoğan kızar diye korktular…
Bunlar yarın Erdoğan “İslam Devletini” kuruyorum dese, “Çok iyi yapıyorsunuz”
efendim, derler.

O zaman Türk Milletine DOĞRU Partinin sözü olsun;
Siyasi sorumluluk aldığımızda, bu iki kuruluşumuzun yöneticileri, Lozan Antlaşmasının tüm maddeleriniz ezberleyene dek, hiçbir devlet ihalesine giremeyecekler…

Bunlara ne söylesek yeridir. Türk Milletinin olanaklarıyla süper zengin ol, sonra ülkenin dikta ile yönetilmesini alkışla! Adam olan adamların yapacağı bir iş değildir bu!
Bunlar aşağıda anlatacağım “Sarışın” gibi kendi menfaatleri uğruna yanlış tercih yapıp, yanlış gemiye binenlerdir. Başlarına gelene katlanacaklar, artık!

“Sarışın bir afet, intihar etmek düşüncesiyle köprüye çıkar!
Tam o sırada köprüden geçmekte olan bir araçtan yakışıklı yurdum insanı iner kızı kolundan tutar ve sorar; “Niçin intihar edeceksiniz?”
Sarışın; “Tüm idealim Amerika’ya gidip artist olmaktı, yapamadım. Yaşamak istemiyorum” der.
Yakışıklı; “Bakın ben yarın gemiyle ABD’ye gidiyorum. Dilerseniz sizi kaçak olarak gemiye bindirip ABD’ye götürebilirim” der, sarışın kabul eder!
Adam gece kızı gemiye bindirip, saklar. Her gece gelip kaçak yolcuya yemek getirir. Sarışın da kendisine yapılan iyiliğin bedelini, geceleri adamla birlikte olarak öder! Aradan 1 ay kadar bir süre geçer.
Bir gün kaptan gemiyi dolaşırken saklandığı yerde kızı görür ve “Sen de kimsin” diye sorar.
Sarışın korkudan başından geçenlerin hepsini anlatır.
Kaptan; Ah be kızım, geceleri güzel vakit geçirdiğinize hiç şüphem yok ama bu gemi Amerika’ya gitmez ki! Sirkeci-Harem feribotu bu…”

Kırk defa söyledik;
Bu seçim olmayan seçimle, bu elemanla, bu araçla gideceğiniz tek yer vardır; Federe Ümmet Devleti! Dönün bi yol çevrenize bakın, anlayıverin gari…

Sağlık ve başarı dileklerimle 25 Temmuz 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.