DOLAR 33,1075 0.07%
EURO 36,0811 -0.27%
ALTIN 2.580,92-0,76
BITCOIN 2123563-0,74%
İstanbul
30°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

TÜRKİYE SOYULMADI, YAĞMALANDI

TÜRKİYE SOYULMADI, YAĞMALANDI

ABONE OL
15.08.2023 15:11
TÜRKİYE SOYULMADI, YAĞMALANDI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Nesebi gayri sahih çocuk, delikanlı olunca uyuşturucu-kumar-zepevenklik dahil her türlü pis işlere bulaşmıştı! Parasız kalınca, anasının kolundaki bileziklerini zorla almış ve öz anasının rahmini bıçakla paramparça etmişti!
Emniyetteki sorgusunda deneyimli bir Başkomiser sormuş; “Hayırsız velet, hadi ananın bileziklerini çaldın, neden kadının rahmini bıçakladın ki?”
Velet yanıt vermiş;
Bir daha benim gibi birini doğurup, işime ortak etmesin, diye…

Son 22 yılda Türkiye sadece soyulmakla kalmadı, ülkenin üretim tesislerini, Cumhuriyetin tüm eserlerini, topraklarını, adalarını, enerji tesislerini, askeri arazilerini, fabrikalarını, hayvancılığını, tarımını, suyunu, eğitimini, demografik yapımızı, soruları çalarak gençlerimizin geleceğini, merkez bankamızı, hazinemizi, yeraltı zenginliklerimizi, madenlerimizi, tarihi eserlerimizi, Ormanlarımızı, Dağlarımızı, Milli Parklarımızı (Uludağ-Göreme Vadisi, Kapadokya) göllerimizi (Uzungöl) yağmaladılar, bilerek ve planlayarak talan ettiler, iki-üç yıllık kazançları karşılığı, hepsini peşkeş çekerek sattılar!

Manevi değerlerimizi de yağmaladılar.
İndirilmiş Kur’an ve İslam Dini yerine “Uydurulmuş Kur’an ve İslam Dinini uyguladılar. İslam Dinini; Hırsızlıklarını-soygunlarını- aldıkları rüşveti gizlemek için “Örtü” olarak kullandılar. Türklüğü aşağıladılar, milleti etnik kökene-mezheplere göre kırk parçaya böldüler.
Çocuk tecavüzcülerini, tarikat yurtlarındaki kızları diri-diri yakanları, hizbullahçı katilleri, Sivas’ta insanlarımızı yakanları korudular, kolladılar!

Yani, ne kadar bela varsa, kötülük varsa, felaket varsa El-Kaidesinden-IŞİD’ine, Suriyelisinden-Afganlısına, PKK’lısından-Taşnakçısına hepsini bir çuvala koyup, Türkiye’nin üzerine boca ettiler.

Eğer Türkiye yağmalanmayıp sadece soyulsaydı, bugün adı AKP olan organize suç çetesi gibi, kırk çete daha olsaydı yine de bizi diz çöktüremezlerdi!

Hırsız Bademlerin bilmediği güzel bir söz vardır Anadolu’da;
“Yiğit düştüğü yerden kalkar!”
Ayağa kalkacağız, bütün olacağız, tarihin en büyük seli olup, ülkemizi yağmalayan hırsız kütükleri sürüyüp, tarihin derinliklerine atacağız.

Ülkemizin değerlerinin Yağmalanmasına, Dede-Ata mallarımızın-Cumhuriyetimizin eserlerinin heder edilmesine izin verenlerden başlayıp, siyaseti zenginleşme aracı olarak yapanların hepsine hesap soracağız…

Kim ki Anayasamızın değiştirilemez ilkelerini çiğnemiş, kim ki belediyeden başlayıp Hazine Garantili soygunlara bulaşmış, kim ki Yargıtay Genel Kurulunun “Silahlı Terör Örgütü” kabul ettiği FETÖ denen CIA köpeklerini devletin Kozmik Odasına kadar sokmuş, kim ki garibanların yardım paralarını bile çalmış, mutlaka “Bağımsız Türk Yargısı” önünde hesap verecek…

Beytülmale el uzatanlar, kul hakkı yiyenler, Türklüğü ve İslam’ı rezil edenler ölmüş olsalar bile gıyaplarında yargılanacaklar ve isimleri-resimleri Türkiye’den silinecektir.

Aziz Türk Milleti;
DOĞRU Parti kadrolarında bu yazılanları gerçekleştirecek vatan sevgisi, bilgisi, cesareti ve yüreği var.
Sen destek vermesen de, hiçbir karşılık beklemeden bu hizmeti Türk Milletine vereceğiz. Takdir de, karar da Türk Milletinindir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 15 Ağustos 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.