DOLAR 30,9258 0.04%
EURO 33,4919 0.1%
ALTIN 2.017,790,30
BITCOIN 16086340,82%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

13:23

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

SARMAŞ DOLAŞ PAŞACIK!

SARMAŞ DOLAŞ PAŞACIK!

ABONE OL
12.08.2023 15:39
SARMAŞ DOLAŞ PAŞACIK!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ah be Avcı Musa! Durdun durdun da tam emekli olurken, PAŞA kelimesinin de içine ettin!
CB Erdoğan, Avcı Musa’ya çini tabak armağan ederken, Paşacık salya-sümük ağlamaya başladı! CB’nına doğru yürürken şöyle seslendi; “Sarılmak istiyorum, öpmek istiyorum Sayın Cumhurbaşkanım! Lütfen izin verin. Sizi Kibariye öptü, Putin yanaktan öptü (Rusların kültüründe, erkek erkeğe dudaktan öpüşmek, saygı ifadesi olarak kabul edilir, iyi ki dudaktan yumulmadı), Esad da öptü, Mehmet Barlas yanağınızdan kesme aldı. Eğer ben size sarılamazsam, Ahmet Kaya gibi kafama sıkar giderim!”

Paşa, özel yaşamında kimi öper, kime öptürür, kime arkasından sarılması için izin verir, kendisinin bileceği iştir! Fakat, siz binlerce yıllık Türk Ordusunun temeli olan KARA KUVVETLERİ KOMUTANI iseniz, emekli olsanız da “Atatürk’ün Ordusunun bir Komutanı” olduğunuzu unutamazsınız.
Adam gibi adam olmak zorundasınız. Sıfatınıza yakışmayan yerlere (mesela bir Gay Bar’a gidemez, it-kopukla meyhanede bir masada oturamazsınız. Ha ben bu kadar sıkıntıya gelemem diyorsanız, EMEKLİLİĞİNİZDE Türk Milletinin size tanıdığı ayrıcalıklardan da vaz geçeceksiniz.
Örneğin, size tahsis edilen villada oturmayacaksınız, size tahsis edilen oto ve korumaları kullanmayacaksınız, bindiğiniz otonun benzinini maaşından ödeyeceksiniz. Hem canım cennette, hem her gün baklava, yok öyle bir dünya Paşacık…

Ben, bu tarz resmi-Sivil “Devlet Memurlarına öğüt verdikçe, bunlar beni mahkemeye verdiler.
İlki, Hulusivil Akar Genelkurmay Başkanı iken yanına Kankası MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı alarak, “Atatürk’e hakaret eden, Cumhuriyet Okulları HAİN yetiştirdi” diyen yobazı evinde ziyaret etti. Hastanede de başka bir yobaza geçmiş olsun ziyaretinde bulundu!”

Bu kişiye dedim ki; “Siz Atatürk’ün oturduğu koltukta oturuyor, onun giydiği üniformayı giyiyorsunuz. Üzerinizdeki üniforma İ. Melih Gökçek’in zabıta üniforması değildir. Bunu yapamazsınız! Yapmakta ısrar edecekseniz istifa ediniz!”
Beni, “Hakaret Gerekçesiyle” mahkemeye verdi, anlı-şanlı Türk Adaleti de, beni 11 ay 20 gün hapse mahkum etti! (Üstelik Yargıç bir kadındı!)

Tombalak Paşa vardı, Özel Necdet! “Ona da, Paşa çok eğiliyorsun, (adeta ters L) gibisin. Duruşun bir paşa gibi olsun, ‘Uzun Eşek’ oyunundaki gibi duruşun olursa sırtına binen, atlayan çok olur, yapma” dedim, haydi mahkemeye!

Bu ikili zannettiler ki, sanki ben bunlara “vurun-kırın-darbe yapın” diyorum. Değil kardeşim, değil!
Ben şunu diyorum; “Anayasamızın değiştirilemez maddelerine sahip çıktığınızı, Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı olduğunuzu, çağdaş eğitimin ve Laik Cumhuriyetin vazgeçilmezleriniz arasında olduğunuzu gösterin!

Örneğin bu Avcı Musa gibi ağlamayın, Türk Devletinin kurucusuna AYYAŞ diyen adama (Makamına Saygı duyun ama) sarılmayın be arkadaş!

Örneğin, Ayasofya minberinden, Atatürk’e hakaret eden, “Günaydın” demeyin diyen, zırhlı Mercedes’li, altın işlemeli kaftanlı, saray gibi evlerde uşaklarıyla yaşayan Diyanet İşleri Başkanının ELİNİ SIKMAYIN yahu!

Yanmaz kefen satan, uçan takunya satan sahtekarların elini sıkmayın, tavır koyun!

Örneğin, Türk Ordusunun Suriye’de ne aradığını, sınırlarımızın güvenliği sizlere ait olduğu halde, 13 milyon kaçak sığınmacı-katil-teröristin nasıl, pikniğe gider gibi ülkeye girdiğini anlatın. Size verilen KANUNSUZ EMİRLERE neden uyduğunuzu, devletin esas sahibi Türk Milletine bir anlatın…

Kibarım Paşacıklar;
Beni anladığınızı sanmıyorum. Sizlere iki önerim var.
Birincisi,
Sizden önce emekli olmuş Komutanlarınızı ziyaret edin, nasıl yaşadıklarını görün. Bir sokakta yürürlerken, halkın onlara gösterdiği saygıyı, sevgiyi görün.
Ama kime diyorum ki; 85-90 yaşındaki SUÇSUZ ve hasta Komutanlarını, sırf bir inat uğruna zindanda tutan adama sarılan Paşacıklara ne anlatılır ki?

İkincisi;
Beni ziyarete gelin, size 74 yaşında bir delikanlı olarak ben bi sarılayım, ama sımsıkı sarılayım. Nefesiniz yeter de hayata tutunabilirseniz, inanın düzelirsiniz!

Son not; Yakında hepiniz yargılanacaksınız, biliyor musunuz?
Bir kısmınız Yüce Divanda, bir kısmınız Divan-ı Harpte!
Ne demişti Büyük Atatürk;
“İhanetin nedeni olmaz, (Sütü bozuksa, ne yaparsanız yapın ihanet eder) bedeli olur. O bedel birgün mutlaka ödetilir…”

Sağlık ve başarı dileklerimle 12 Ağustos 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.