DOLAR 32,8248 0.04%
EURO 35,2439 -0.18%
ALTIN 2.451,13-1,53
BITCOIN 21120360,37%
İstanbul
27°

AÇIK

13:11

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

SALLANDIRACAKSIN İKİ-ÜÇ SAVCI !

SALLANDIRACAKSIN İKİ-ÜÇ SAVCI !

ABONE OL
30.05.2023 13:37
SALLANDIRACAKSIN İKİ-ÜÇ SAVCI !
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sen garip bir çalgıcısın, gümüş zurna senin neyine be Savcı!
Sen TSK’nın Genelkurmay Başkanını, Komutanlarını, Rektörleri, Siyasetçileri mi tutukluyorsun? Tek başına Bilal, bunların hepsinden kıymetlidir.
Koy yanına Binali’nin Bacanağını, dört Bakanı ve çocuklarını, sadece bunlar bile tüm Türkiye’den önemlidir! Türkiye batabilir ama bu Muskalı Mübarek Mücahitlerin bir yerlerindeki kıllarına dahi zarar gelmemelidir!
Bilmez misin ki, bu kadro için Türkiye “Dar-Ül Harptir.”
İslam Devletini kurmak için cihat eden bu mübarek insanlar, her türlü hırsızlığı yapabilirler, çalabilirler, yakabilirler, yıkabilirler.
Bunlar suç değildir, sevaptır sevap, Savcı!
Bunlar temiz çocuklardır. Ağızlarından bakın, diplerini görürsünüz. Bu muskalı mübarek mücahitleri, siz Savcılar müteahhit veya her şeye müsait insanlar olarak görebilirsiniz. Ama kazın ayağı öyle değil.
Onlar, o paraları-avantaları- rüşvetleri kendileri için almıyorlar. Onlar bu paraları Allah için topluyorlar.

Nasıl mı, bakın anlatayım;
Allah için döviz-altın-imarsız arsa-rafineri-medya kuruluşu-gemicik-pırlanta dükkânı biriktiren bir Papaz, bir Haham, bir de Muskalı Mübarek Mücahit bir araya gelmişler. Birbirlerine, topladıkları paraları Allah ile nasıl paylaştıklarını sormuşlar.
Papaz;
Biz Kilise duvarının dibine küçük bir daire çizeriz, topladığımız parayı bir tepsiye koyarız, daireye arkamızı döneriz ve paraları daireye doğru atarız. Dairenin içine düşen paralar Allah’ın, dışında kalanlar ise bizlerin yani Tanrının sevgili evlatlarınındır.
Haham;
Biz Havra ’nın duvarını dibine ağzı dar bir vazo koyarız. O gün topladığımız paraları koyduğumuz tepsiyi, vazoya arkamız dönük olarak atarız. Vazoya girenler Allah’ın, dışardakiler de bizlerindir.

Muskalı Mübarek Mücahit;
Siz hile yapıyor ve Allah’ı kandırıyorsunuz. Bizim yolumuz en Adil Düzendir.
Biz de topladığımız paraları bir büyük tepsiye koyarız. Paraları bütün gücümüzle havaya doğru fırlatırız.
Allah, ihtiyacı kadarını alır, yere düşenler biz mübarek kullarına kalır…

Gördün mü Savcı Bey? Okumuşsun ama boşa okumuşsun. Sen daha kim alim, kim zalim onu bile ayırt edemiyorsun. Sizin cehaletiniz ve yol-yordam bilmemeniz yüzünden, kış günü hepiniz darmadağın edildiniz.
Hâlbuki Adalet Bakanı eski imamdır. Namuslu çocuktur. Yaylanarak yürümesi ve incecik sesiyle ilahi okur gibi tekdüze konuşması dışında bir kusuru yoktur.
Ona sorsaydınız, o size hangi hırsızı yakalayacağınızı söylerdi. Boşu boşuna Sultan çocuklarının, şehzadelerin peşine düşmezdiniz.
Siz rahat etmek istiyorsanız, benim gibi Atatürkçülerin peşine düşsenize!

Siz iş bilmez Savcılar, bu hırsızlıkların-rüşvetlerin-avantaların üstüne gitmeseydiniz ne “Paralel Devlet” ortaya çıkacaktı, ne Hocaefendi “evinize ateş düşsün” diye beddua edecekti, ne de AKP’nin adamı Başsavcı ofsayta düşecekti. Adam o kadar da yağ çekti ama yaranamadı garibim.

Size son bir güzellik daha yapayım da belki aklınız başınıza gelir;
AKP’ nin iki teorisyeni Ala ve Akdoğan; “Sallandıracaksın iki-üç Savcı, bak nasıl yola gelirler” diye Sultanı doldurup duruyorlar. Siz siz olun, kime dokunacağınızı, kime yol vereceğinizi öğrenin artık.

Size bir okuyucumun gönderdiği soruları cevaplayıp, yol göstereyim. Bu yanıtlar rehberiniz olsun.
Soru; Sınavda kopya çektiğim araştırılsın, ama niye şimdi? Bu bana yapılan bir komplo mudur? Çok manidar değil mi? Bu Savcılar için davacı olabilir miyim?
Yanıt; Haklısın bebişim. Zamanlama bence de manidar! O Savcıyı HSYK(Hâkim Savcıları Yeme Kulübüne) derhal şikâyet et. Afrika’daki Gülen okullarına tayin edilsin de, görsün ebesini…

Soru; Eğer biz matematik sınavında kopya çekseydik, tarihten 5 alabilir miydik? Edebiyat sorularını çözebilir miydik? Bu bir suikast değil midir? Bu Savcılar kimin adamı yahu?
Yanıt: Haklısın Bademciğim. Böyle saçma bir mantık olabilir mi? Beden Eğitimi dersini de başarmıştın. Sana yapılanlar, hem suikast, hem de terbiyesizlik. Haşhaşin bunlar be…

Yok bademciğim yok. Bunlar çok kararlı. Acıma, acınacak duruma düşersin. Sallandır iki-üç Savcı, yanına birkaç tane de Yargıç koy, bak bir daha Bakan veletlerine yani şehzadelerimize dokunabiliyorlar mı?

Not; 21 yıllık AKP İktidarında, tüm zamanların en büyük yolsuzlukları yapıldı.
1 kişi bile yolsuzluktan yargıya gönderilmedi. Gey-Bar açanlar yükseltildi,
LBGT aşağılandı! Şşştt Sözcü, keyfin gıcır mı?

Not; Bundan böyle yazılarımı okumak isteyen Sayın okurlar, rifatserdaroglu.net
sitesine girip, abone olmak zorundadırlar. (Ücretsizdir)
Zaman problemimiz var. Artık mücadelemiz çok yoğun olacak. Sadece dün
bir mahkeme, iki tazminat talebi (İcralık) geldi. Bizleri bu basit işler bizi korkutabilir mi? Adamın oturduğu koltuğu iğneli fıçıya döndürürüz, evvelallah…
Laik Cumhuriyeti ve Türk Vatanını korumak bizlere dededen, babadan miras…

Sağlık ve başarı dileklerimle 30 Mayıs 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.