DOLAR 32,4096 0.16%
EURO 34,5446 0.32%
ALTIN 2.454,370,66
BITCOIN 21429652,54%
İstanbul
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

NUMARASIZ CUMHURBAŞKANINA DEVLETTEN BEDAVA MÜZE

NUMARASIZ CUMHURBAŞKANINA DEVLETTEN BEDAVA MÜZE

ABONE OL
14.06.2023 11:07
NUMARASIZ CUMHURBAŞKANINA DEVLETTEN BEDAVA MÜZE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Siyaset İnsanlarının bir tek hatalı davranışları, onun tüm yaptığı olumlu işleri berbat eder. Tersi ise onu, unutulmazlar listesine koyar!

Rahmetli Işılay Saygın ile, 4 Eylül Tire’nin Kurtuluş gününe katıldık.
Tören sonunda bir Beyefendi yanıma gelerek; “Ben, Rifat Serdaroğlu Anadolu Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürüyüm. Okulunuzu ziyaret etmek ister misiniz” diye sordu! Dondum kaldım! Meğer, dönemin Sağlık Bakanı adımı bu okula vermiş!
Bana hiç sorulmadan yapılan bu olay beni çok üzdü ve Bakana “Benim bu okulun yapılmasında şahsi hiçbir katkım olmamıştır. Sağlık Bakanlığım sırasındaki bu hizmet devletin parasıyla yaptırılmıştır, lütfen adımı buradan kaldırın” diye müracaat ettim ve okulun adı değişti…

İnönü, Pembe Köşk Müzesini, kendi olanaklarıyla yaptırdı.
Bayar, Umur Bey Celal Bayar Müzesini kendi olanaklarıyla yaptırdı.
Demirel, İslamköy’deki Müzesini tamamen ailesinin olanaklarıyla yaptırdı. Ölümünün 8’nci yılı olan 17 Haziran’da, kabri başında anacağız.

Geldik “Numarasız Cumhurbaşkanı Erdoğan’a!”
Mevcut YSK, Erdoğan’ın 3’ncü kez seçilmesine onay vererek “ANAYASA İHLAL” suçu işledi.
Önceki YSK tarafından Erdoğan’a, üzerinde “12’nci CB Erdoğan” ve “13’ncü
CB Erdoğan” yazan İKİ mazbata verilmişti! Bugüne kadar her seçilen CB’nının mazbatasında numara vardır. YSK neden mazbataya numara veremedi biliyor musunuz?
12’nci ve 13’ncü CB diye mazbatalar verilmiş ve YSK Kütük Defterine işlenmişti de ondan!
Bunu silemezler, çünkü elimizde onaylı kopyası var.
YSK, Erdoğan’a 13’ncü CB diye mazbata verse, işlediği suçu kendi eliyle kanıtlamış olacak!
YSK, Erdoğan’a 14’ncü CB diye mazbata verse, Erdoğan’ın 3’ncü kez seçildiğini kabullenmiş olacak!
Kardeşi Sayıştay Başkanı, kendi YSK Başkanı olan İmam Hatipli Başkan, çareyi Cumhuriyet tarihinde ilk kez, “NUMARASIZ MAZBATA” vermekte buldu!
Bu açıkça Anayasayı İhlal suçu işlemektir ve cezası TCK Md 309’a göre “Ağırlaştırılmış Ömür Boyu Hapistir.” Elbette hesabı sorulacaktır. Hem de çok yakında…

Yukarıda, Türk Milletine yaptıkları hizmetleriyle tarihe mal olmuş Devlet Adamlarının, kendi adlarına kurdukları müzeleri için, devletten bir kuruş destek almadıklarını yazmıştık!
Türk Devleti sadece, devletimizin ve cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Atatürk için müzeler açmıştır!

Şimdi de, ömrü boyunca Atatürk’ü kıskanmış, onu hiç sevmemiş, Atatürk İlke ve Devrimlerini yıkmak için çalışmış bir karşı devrimci, kendisine “Türk Devletinin Olanaklarıyla” müze yaptıracak!

İstanbul- Kasımpaşa’daki tarihi Divanhane binası, Cumhurbaşkanlığı müzesi olması için Cumhurbaşkanlığına devredildi. “Askeri Alan” olan yer, Müze Alanı” olarak değiştirildi…

14’ncü CB Erdoğan;
Yapmak istediğiniz iş külliyen yanlıştır. Kısıklı’da, Urla’da, Çatalca’da sayısız mülkleriniz var. Çocuklarınızın sahip oldukları (!) yurtiçi ve yurtdışında Vakıfları var. ABD’de çiftlikleri bile var!
Bunlardan birine özel müzenizi kurmanız daha doğru olur! Bizden uyarması!

Müzenize mutlaka koymanız gereken madalyalarınız var!
Biri ABD Yahudi Kuruluşlarının size verdikleri “Cesaret Ödülü” madalyası,
diğeri ise size bizzat ABD Başkanı tarafından verilen ve sizin defalarca övündüğünüz “Genişletilmiş Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanlığı Madalyası!”
Eh, müzede Ege Adalarının Yunan’a nasıl verdiğinizin belgelerini ve bir zamanlar Bahçeli’nin masasındaki, çalışmayan tam da 17,25’te durmuş saati de görmek isteriz!

Hele bir de, Hizbullah’ın ve PKK’nın şehit ettiği tüm Asker- Polis-Sivil Vatandaşlar adına, Şehit Emniyet Müdürümüz Gaffar Okkan’ın anısına bir köşe yaptırırsanız, tam müzelik bir yer olur.
Girişe de “Ne Mutlu Türküm Diyene” yazdırdınız mı, tadından yenmez gari…

Sağlık ve başarı dileklerimle 14 Haziran 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.