DOLAR 32,7434 1.43%
EURO 35,0754 0.44%
ALTIN 2.456,862,77
BITCOIN 2138667-0,92%
İstanbul
24°

HAFİF YAĞMUR

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

KIRIK OKLAR

KIRIK OKLAR

ABONE OL
17.08.2022 23:02
KIRIK OKLAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

(Emperyalist devletler tarafından rehin alınmış AKP yönetimi, neoliberal politikalarla nüfusumuzun %95’ini boğazına kadar borca soktu.
Kurumlarımızı, ekonomimizi ve tarımımızı çökerterek, kendisine verilen görevi tamamladı. İlk seçimde, emperyalizme hizmet edip de hizmet süresi dolan diğer elemanlar gibi, tarihte layık olduğu yere gömülecek.
Şimdi de İngilizlerin planlaması ile arka planda Abdullah Gül ve FETÖ destekli “Light AKP” dedikleri 6’lı ittifakla sömürüye devam etmek istiyorlar.
Bizi, “Muhalefete muhalefet etmekle” suçlayanlar için, 6’lı ittifakın Genel Başkanlarının kendi sözlerini derledik. Lütfen inceleyin ve DOĞRU Partinin
“Muhalefete muhalefet mi” yoksa emperyalizme karşı “Milli Muhalefet” mi yaptığına, sizler karar verin. Ama lütfen okuyun.
Çünkü bu seçim T.C Devletinin son seçimi olabilecek bir beka sorunudur…)

6’lı İttifak 5 Mayıs 2018 tarihinde resmen yürürlüğe girdi. 2021 yılından bu yana Gelecek ve Deva Partileri de ittifaka katıldı. AKP larvaları Kılıçdaroğlu’nu kuşattıktan sonra, CHP Genel Başkanı defalarca şunları söyledi ve son Balıkesir mitinginde TV Canlı yayınında bir daha tekrarladı;

“Bir daha ilan edeyim, Cumhuriyet Halk Partisi olarak yani devleti kuran parti olarak iki kırmızı çizgimiz var. Vatanımız ve Bayrağımız. Vatanımıza ve bayrağımıza canımız feda diyoruz.
Onun dışında kimliği ne olursa olsun, inancı ne olursa olsun, yaşam tarzı ne olursa olsun vatanına ve bayrağına bağlı olan herkes benim başımın üstünde yeri vardır.”

6’lı İttifakın en tehlikeli isimlerinden biri Davutoğlu’dur!
Davutoğlu; ABD’nin ve İsrail’in hayali olan “Kürt Devletinin” kurulmasını kitabında şu sözlerle istiyor! “Irak-İran-Suriye ve diğer ülkelerdeki Kürtler birleşecekler. Diğer devletler de bölünecektir.”
Davutoğlu’nun “Stratejik Derinlik” adlı kitabı, bu amaçla yazılmıştır.

Davutoğlu, 11 Haziran 2022’de Diyarbakır’da düzenlediği “Kürt Meselesi Çalıştayında” Kürtçenin, “Eğitim dili” olarak kullanılacağı kararını açıkladı!

Babacan’da Kürtçe eğitim konusunda Davutoğlu gibi düşünüyor ve söylüyor.
Ayrıca ortam uygun olduğunda, Anayasamızın değiştirilemez maddelerini de tartışmaya açacağını ifade ediyor. 6’lı ittifakın sözde ekonomisti Babacan, iktidar olduklarında, neoliberal ekonomiyi sürdüreceklerini, tam bağımsız ülke olmanın yolunun, devletlerden değil, şirketlerden borçlanmaktan geçeceğini söylüyor. Babacan, uluslararası şirketlerin, emperyal devletlerin tetikçileri olduğunu bilmiyor olabilir mi?

Kılıçdaroğlu ve Akşener, Türkiye’yi karpuz gibi ikiye bölecek, 10-15 yıl sonra çocuklarımızın birbirlerinin dilini anlayamayacak hale getirecek “Kürtçe Eğitime”
Davutoğlu ve Babacan gibi mi bakıyor? Bunu Türk Milletine mutlaka ama mutlaka açıklamak zorundadırlar!

Temel Karamollaoğlu’nun, Gültekin Uysal’ın ve AKP larvalarının “Laiklik İlkesine” bakışları AKP ile birebir aynıdır.

Kılıçdaroğlu ve Akşener, laiklik ilkesine-tarikat cemaatlere- tarikat cemaat vakıflara ait çok sayıda tecavüz olaylarının yaşandığı öğrenci yurtlarına nasıl baktıklarını da toplumumuza anlatmak zorundadırlar.

Aziz Türk Milleti;
Laiklik ilkesi, Cumhuriyetimizin değerlerinin en önemlisi ve temel kolonudur.
Eğer bu ilke, Kılıçdaroğlu’nun kırmızı çizgileri içinde kalmıyorsa, CHP’nin
6 okundan en önemlisi kırılmış demektir! CHP’lileri bu önemli konu dahi ilgilendirmiyorsa, bizim yapacak tek işimiz kalır; Laiklik ilkesini ölümüne mücadele ederek korumak!

Kürtçenin veya başka bir dilin eğitim dili olması konusu da ülkemizin gerçek anlamda beka sorunudur.
Kılıçdaroğlu ve Akşener bu konuda Davutoğlu-Babacan-Kürtçü-Bölücü çakma aydınların etkisinde kalıp ısrar ederlerse, Türk Milletinin bölünmesine hizmet etmiş olurlar.

Acı olan, CHP’nin Atatürk ilke ve devrimlerinden de sapma göstermesidir.
Cumhuriyetin kurduğu parti olmaktan, Cumhuriyeti yıkan parti olmak, Kılıçdaroğlu’na yakışır mı?
DOĞRU Parti olarak Türk Milletini uyarmaya devam edeceğiz. Türk Devletini yönetmeyi deneme tahtası olarak gören siyaset cüceleri, öyle çarpılacaklar ki, dilleri tutulacak! Umudumuz ve dileğimiz, Türk Milletinin “Federe İslam Devleti” çukuruna düşmeden gerçekleri görmesidir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 27 Temmuz 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkan
ı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.