DOLAR 32,3580 0.14%
EURO 34,4555 -0.68%
ALTIN 2.516,112,25
BITCOIN 2248517-0,37%
İstanbul
20°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

KİN KAPISI AÇILACAK

KİN KAPISI AÇILACAK

ABONE OL
18.09.2023 20:42
KİN KAPISI AÇILACAK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CB Hükümet Sisteminin her konuda olduğu gibi Dış Politikada da ülkemizi “Şamar Oğlanına” döndürdüğünü içimiz parçalanarak görüyoruz.
Halk diliyle anlatırsak, ABD şunu diyor;
“Bana bak, bilirsin şakam yoktur. Beyzbol Sopasını unutmadın değil mi?
Yanımda sessizce dur. Bölgede kurulması için yüz yıldır çalıştığım, 2’nci İsrail olacak Kürt Devletine engel olma! Güneydoğu Bölgeni içine alan “Kürdistan Devleti” için ülkeni “Yeni Sivil Anayasa” yapıyorum diye kandır ve eyaletlere ayır. Gerisi bizde! Haa, uymazsan ne olacağını biliyorsun!
Yerlerini ve tutarlarını bildiğimiz, Türkiye dışındaki servetinizi hem açıklarım, hem de el koyarım. Seni, İstanbul Belediye Başkanı olmadan önceki,
“Tek Nişan Yüzüklü” haline döndürürüm.
FETÖ’yu da ülkene gönderirim, aynen Humeyni gibi! Okey?
Be smart, don’t be stupid! Akıllı ol, aptal olma!”

Rusya ne diyor;
Yanımda süs biberi gibi dur. NATO ile arana mesafe koy. Orada ne konuşuluyorsa bana bildir. Bu senin için zor değil. Sen, Kozmik Odandaki sırlarını dünyaya açık eden FETÖ’ye izin vermiş adamsın.
Benimle olursan, Suriye’de önünü açarım. Esad’a PKK’yı boğdururum.
Yanımda durmaz da, ikili oynarsan, Uluslararası Ceza Mahkemesine verdiğim dosyayı (IŞİD’in Kaçak petrolünü damadının sattığı) devreye aldırırım.
Haa, Montrö’ye mutlaka sahip çık. Meral gibi kendi ordunuza hakaret edenlerden olma! Böyle yap, canımı ye! İster gaz, ister petrol, iste istediğin kadar! Bu arada iki Nükleer Santralı biz yapalım!

Avrupa Birliği ne diyor:
İyisin hoşsun ama, buraya kadar. Sana verdiğimiz milyarlarca avro karşılığı, sığınmacıları ülkende tutmaya devam et.
Senin insanların fedakardır, sıkıntıyı çekerler. Biz de öylemi? Avrupa’ya milyonlarca sığınmacı gelirse, kamuoyumuz bizi taşla-sopayla kovalar.
Sakın bize rest çekme! Yalandan karşı çıkıyormuş gibi davran, avroları almaya sığınmacıları tutmaya devam et.
Ekümenik Patrik, Konstantinapol Yeni Roma Başpiskoposu Papaza iyi davran…
(Lozan’a göre, Patrikhane sadece İstanbul-Bozcaada-Gökçeada’daki vatandaşlarımızın dini meseleleriyle ilgilenmek üzere yetkilendirilmiş ve Fatih Kaymakamlığına bağlı bir kurumdur. Ve öyle kalacaktır…)

Aziz Türk Milleti;
Bir ülkenin baş yöneticisi, emperyalist devletler tarafından “REHİN ALINMIŞSA” o ülke komple esir alınmış demektir. Hem de tek kurşun atmadan!
Sizin olan Ege Adalarına da el koyup, silahlandırırlar. Ege Denizindeki Çipuralar bile isyan eder ama Yobazlar görmez!

Ülkemizde, on binlerce kaçak kurs, binlerce “Apartman Kilisesi”. Anayasaya göre yasak olan Medreseler pıtrak gibi açılır, Laik Cumhuriyet ve Hukuk ayaklar altına alınır! Hem de gözlerinizin üzerinde. Ama Yobazlar görmez!

Gelelim “Kan Kapısının” açılmasına;
DOĞRU Parti, siyasal sorumluluk alırsa, ülkemizdeki tüm kaçak kurslar, kaçak kiliseler, kaçak medreseler kapatılacaktır. Kurslar tamamen “Milli Eğitim Bakanlığının” denetiminde ve izni ile açılacaktır.
Cami yapma, Diyanet ve M. Eğitim Bakanlığının iznine ve projeye bağlı olacaktır.
Kan Kapısının açılması için 1 hafta süre verilecek, açmazlarsa, o kapı, betonla duvar haline getirilecektir.

Böylelikle, kendi vatanımızda esir olmaktan kurtulacak, dış ülkelerle olan ilişkilerimiz tamamen “Karşılıklılık İlkesine” göre yürütülecektir.
T. C Devleti, tekrardan dostluğundan gurur duyulan, düşmanlığından korkulan bir “Dünya Devleti” haline getirilecektir… Var mı itirazı olan?
Sıra sende Türk Milleti! Şimdi görev senin. Susmakla, korkmakla, ya bugün ki “Yağma-Soygun-Yalan” düzeninin devamını sağlarsın, ya da helal kazanç ve insanca özgür bir yaşam için öz evlatlarına görev verirsin…

Sağlık ve başarı dileklerimle 18 Eylül 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.