DOLAR 32,3485 0.12%
EURO 34,4486 -0.71%
ALTIN 2.501,761,67
BITCOIN 2256784-0,03%
İstanbul
21°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ETKİN-CAYDIRICI-SAYGIN (ÖZEL – AKAR – GÜLER)

ETKİN-CAYDIRICI-SAYGIN (ÖZEL – AKAR – GÜLER)

ABONE OL
18.12.2023 02:20
ETKİN-CAYDIRICI-SAYGIN (ÖZEL – AKAR – GÜLER)
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Necdet Özel, Hulusi Akar, Yaşar Güler, 22 yıllık AKP iktidarının 15 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerini yönettiler hala da yönetiyorlar. Bu üçlü, önümüzdeki dönemde de TSK’yı yönetecek kadroları şimdiden düzenlediler.

Milli Savunma Bakanı, (E. Orgeneral) 17 Aralık 2023 günkü Sözcü Gazetesinde Saygı Öztürk’e yaptığı değerlendirmede TSK’nın hedefinin “Etkin-Caydırıcı-Saygın” olmak olduğunu söyledi.
Ayrıca, Bakan Güler, ABD’nin bölücü terör örgütüne yaptığı desteğin
“Kabul Edilemez” olduğunu, NATO toplantılarında dile getirdiklerini açıklayarak, “ABD, aklı sıra aklımızla dalga geçiyor” diyerek, tepkisini göstermiş oldu!

Hedef neymiş? Etkin-Caydırıcı-Saygın olmakmış! Hedef buysa, demek ki 15yılda hedefe ulaşamamışlar!
Etkin-Caydırıcı-Saygın olsanıza Bakan Bey! Elinizi tutan, Türk Ordusunun bu hasletlere kavuşmasını engelleyen mi var?
ABD, Bölücü Terör örgütlerine 30 bin TIR silah, mühimmat verdi. Neden etkin olup, ABD’yi caydırmadınız? Burnunuzun dibinde, bölgede 2’nci İsrail olarak görev yapacak “Bölücü Kürt Devletinin” iki parçası ABD tarafından kurduruldu. Niye mani olup SAYGIN olmadınız?
Sınırlarımızı korumadınız, görevinize ihanet ettiniz, 13 milyon sığınmacının ülkeye girmesine izin verdiniz. Adalarımızı, Yunan’a teslim ettiniz!
Eğer sizi, alkışladığınız AKP İktidarı, frenliyorsa, okka altına giden siz olacaksınız, bilesiniz!

Dediğinize göre, ABD sizin aklınızla alay ediyormuş! Olanla alay edilir Bakan Bey!
Adamlar düpedüz sizinle şakşak (!) geçiyor, ne alayı…

Ayrıca, sizinle şakşak geçmelerini bir kenara bırakın, Türk Milletinin büyük bir kısmı size lanet ediyor. Neden biliyor musunuz?
Binlerce yıllık tarihe sahip Şanlı Türk Ordusunu, üç-beş tarikat ve cemaat artığına teslim ettiniz ya, sizi kimse affetmeyecek.
Türk Ordusunun Kahraman Komutanlarına, maalesef sizleri yetiştiren suçsuz büyüklerinize ve gencecik askeri öğrencilere sahip çıkmayıp, onların
“Tabutla Tahliye” edilmesine göz yumdunuz ya, üzerinize ne giyerseniz giyin, Türk Milleti için sizler birer düşkünsünüz…

Atatürk’e ve muhterem annesine en ağır küfürleri eden Yobazları, evlerinde-hastanede ziyaret ettiniz ya, bir zamanlar Atatürk’ün oturduğu makamlarda hangi yüzle oturuyorsunuz, anlayamıyorum!

Aziz Türk Milleti;
Türk Ordusunun da asli sahibi sizsiniz. Bu ordu, AKP’nin değil, Türk Milletinin ordusudur. Bunların hepsi gelip geçicidir. Hepsi yargılanacak.

Ben, darbe girişimi tanzimcisi bu üç asker eskisiyle de davalıyım. Onlara mahkeme salonlarını dar ediyoruz, etmeye devam edeceğiz. Bu yazı için de inşallah dava açtırırlar. Yaptıkları her şeyi açıkça yazıp, sizlere bildireceğiz.

Aziz Türk Milleti, ya ayağa kalkıp bu tarikat artıklarını layık oldukları yere göndereceğiz, ya da onlar bizi, tıpkı İran’daki gibi derin bir “Ümmet Çukuruna” atacaklar. Lütfen anlayın artık!

Sizlere, Atatürk’ün, büyük eğitimci İsmail Habib (Hakkı) Sevük’e dikte ettirdiği “Hakikat Nerede” adlı şiirini takdim ediyorum! Hepsinin mekanları cennet, ruhları şad olsun…

Not;
Nasıl ki, tarikat-cemiyet-vakıflar birer holding haline geldilerse, Yüksek Yargı ve Yüksek rütbeliler de birer holding sahibi kadar zengin oldular. Hepsinin Türk Milletinden çaldıklarını, teker-teker almazsak DOĞRU Partililer olarak bizlere de yazıklar olsun.

HAKİKAT NEREDE
Gafil, hangi üç asır, hangi on asır, Tuna ezelden Türk diyarıdır.
Bilinen tarihler söylememiş bunu, Kalkıyor örtüler, örtülen doğacak,
Dinleyin sesini doğan tarihin, Aydınlıkta karaltı karaltıda şafak,
Yalan tarihi gömüp, doğru tarihe gidin.

Asya’nın ortasında Oğuz oğulları, Avrupa’nın Alplerinde Oğuz torunları,
Doğudan çıkan biz, Batıdan yine biz, Nerde olsa, ne olsa kendimizi biliriz.
Türk sadece bir milletin adı değil, Türk, bütün adamların birliğidir.

Ey birbirine diş bileyen yığınlar, Ey yığın- yığın insan gafletleri!
Yırtılsın gözlerindeki gafletten perde, Dünya o zaman görecek hakikat nerede,
Hakikat nerede?

Sağlık ve başarı dileklerimle 18 Aralık 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Eş Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.