DOLAR 32,1886 -0.14%
EURO 34,9574 0%
ALTIN 2.429,270,46
BITCOIN 2206207-0,64%
İstanbul
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

DE GİT!

DE GİT!

ABONE OL
17.08.2022 23:02
DE GİT!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu yeni bir örgüt! Adı DHSGL! Kısa adı, De Git! Silahı topu, tüfeği yok!
Parası pulu yok! Kaydı kuydu da yok. Türk adıyla, Türk Milleti ile kavgaları yok!
Örgüt üyeleri inançlarını Allah rızası için yaşarlar. İslam Dinini kullanarak, sadaka dolandırıcılığı, inanç ticareti yapmazlar! Kılabildikleri vakit namazlarını evlerinde kılarlar, asla gösteriş yapmazlar. Cuma namazlarını kaçırmamaya gayret ederler.
Haftada ayda bir, dost meclisinde iki tek atmayı da severler.
Devletle, Belediyelerle, Vakıflarla iş yapmazlar. Devleti tokatlamazlar.
Türk Ordusunu severler, laf söyletmezler.
Çalışırlar, üretirler, emek ve para harcarlar. Hem kazanırlar, hem vergilerini, hem elektrik-su paralarını tam ve zamanında öderler.
Bir vatan evladı toprağa düştüğünde, Türk Bayrağı yakıldığında, Atatürk büstleri parçalandığında, basındaki alçaklar tarafından Cumhuriyet-Devlet-Millet düşmanları yüceltildiğinde kahrolurlar, canları çok yanar.

Bu örgüt üyeleri her türlü inanca, etnik kökene, mezhebe saygılıdır.
Herkesi kucaklamaya hazırdır. Bir arada karşılıklı sevgi ve saygı içinde yaşamanın güzelliğine inanırlar. Zengin-Fakir ayrımı yapmazlar. Komşuları açken onlar tok karınlarıyla fosur-fosur uyumazlar. Paylaşmayı, paylaştıkça bereketin artacağını bilirler. Huzur-güvenlik ve onurlu bir şekilde yaşamak isterler. Bedavacılardan, tembellerden ve hainlerden nefret ederler…

Tüm iç-dış tahriklere ve bozma gayretlerine rağmen Türkiye nüfusunun
yüzde seksen beşi hala böyledir. Kalan yüzde on beşin, beşi altısı Kürtçü-Bölücü uyuşturucu kaçakçısı PKK ile beraberdirDiğer sekizi dokuzu da, şeriat heveslisi yobazlardır.

DHSGL üyelerinin her şeyleri vardır ama şimdiye kadar bir Siyasi Partileri yoktu.
Ezici bir şekilde çoğunlukta olmalarına rağmen, sesleri duyulmazdı. Ama şimdi DOĞRU Partileri var.
Diğer yaklaşık yüzde on beşlik kesimin ise partileri-paraları-silahları- yurt içi-yurt dışı destekleri- yabancı istihbarat örgütlerine çalışan bürokratları- adliye ve Poliste adamları vardır. Güçsüzdürler ama sesleri çok çıkar.

DHSGL üyeleri, bi defa bir araya gelseler ve örgüt adıyla bu bölücü ve yobazlara bağırsalar, her şey yoluna girecek. Örnek, Sri Lanka! Bizleri bir araya getirmemek için yapılan ayak oyunlarını bir kez bozabilsek, ülke huzura kavuşacak ama bizleri rahat bırakmıyorlar ki! Fakat bu oyunu bizler DOĞRU Parti ile bozacağız.

Ağustos sıcağında Kaplumbağa hacca gitmek için yola çıkmış! Onu gören Tavşan, nereye gittiğini öğrenince sormuş;
“Kaplumbağa kardeş, bu ağır-aksak yürüyüşünle, hacca nasıl gideceksin?”
Kaplumbağa; “Gitmesine gideceğim ama mecburen mahallenin içinden geçmem gerekince, ‘Mahallenin Piçleri’ beni ters çeviriyorlar! Tekrar düzelip yola çıkıncaya kadar debelenip duruyorum, zaman ve güç kaybediyorum…”

Mahallenin Piçleri dediğimiz demokrasi, özgürlük düşmanları ve hırsız takımı DHSGL taraftarlarının biraraya gelmesinden çok korktukları için, şeytanın bile aklına gelmeyecek dolaplar çevirmeye devam ediyorlar.

Değerli Okurlar;
Kurtuluşun Amentü’sü şudur;
-Demokrasi ve Özgürlük, cesur insanların işidir. Korkan-sinen-yılışan- kaçanlar
hiçbir zaman demokrat olamaz!
-Demokrasilerde “Mucize” yoktur. Herkes bir araya gelecek çalışacak ve zafer ancak böyle kazanılacaktır!
-Demokrasilerde “Kurtarıcı” yoktur. “Birleşik Akıl” ve ekip çalışması vardır.
Bu mutlaka başarılmalıdır!

Bu siyasi birlikteliği sağlayıncaya kadar, yanlış yapanlara-devleti milleti soyanlara-evlâtlarımızı ve yarınlarımızı çalanlara, ihanet içinde olanlara, her gördüğümüz yerde örgütümüzün adını bağırarak haykıracağız.
Sesimizin yetmediği yerde mail-mesaj-mektup-resim-karikatür-sinema filmi ile seslenmeye devam edeceğiz. En önemlisi birbirimize sahip çıkacağız…

Örgütümüzün adı; “De Haydi S.ktirin Gidin Lo” dur. Kısaltılmış adı “De Git” dir. Simgesi; “DHSGL” harflerinden oluşmaktadır…

Dün Bakanlık yapmış bir sepet şöyle diyordu; “Ceceli aradı. Abi Kabe’yi tavaf edemiyorum dedi. Göğsümdeki ay yıldızı gören beni kucaklıyor ve Erdogan diye bağırıyor. Kalabalık beni bırakmıyor. Herkes Erdogan, diyor!”

Buna insanları “Allah ile aldatmak” denir. Aklı sıra, Erdoğan’a yağ çekerken,
İslam’ın en kutsal yerinde, utanmadan Allah’a şirk koşuyor.
Eninde sonunda bizleri yani DHSGL üyelerini de sokağa dökeceksiniz!
O zaman herkes görecek, el mi yaman, saray mı yaman, DHSGL mu yaman!
Hadi hep beraber bağıralım; De Haydi S.ktirin Gidin Lo…

Sağlık ve başarı dileklerimle 10 Temmuz 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.