DOLAR 32,4018 0.13%
EURO 34,5887 0.44%
ALTIN 2.458,520,83
BITCOIN 21504293,80%
İstanbul
18°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

ÇÜRÜK SİYASETİ

ÇÜRÜK SİYASETİ

ABONE OL
22.09.2023 05:21
ÇÜRÜK SİYASETİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Siyaset, dürüst ve vatansever kişiler tarafından yapılırsa ve toplumun sorunlarını çözmek için kullanılırsa, ibadet kadar sevabı olan bir iştir.
Siyaseti kendi çıkarı ve devlet zararına yapanların yeri, yerin yedi kat dibidir. (Esfel-i Safilin)

Bugün, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kendi Siyasi Partilerinin çoğunluğu tarafından bilerek ve planlayarak çürütüldüğünü hep beraber görüyoruz.

AKP, yolunu çoktan çizmiş, Türk Milletine, Türk Devletinin kurucularına, Demokrasiye, Cumhuriyet’in değerlerine karşı olduğunu söyleyen, T. C. Devletini bir Ortadoğu Devleti haline dönüştürmek isteyen bir partidir.

Ortağı MHP, “Türk Milliyetçiliği” iddiasından tamamen vazgeçmiş, Milli Andımıza ve Ne Mutlu Türküm Diyene ilkesine ihanet etmiş bir partidir. MHP, 13 milyon sığınmacının ülkelerine gönderilmelerini ister görünür ama yakın zamanda “Hazine Soyguncusu-Kandil Uşağı” dediği Erdoğan’a karşı çıkamaz.

Diğer ortak Hizbullah’ın siyasi temsilcisi, Şeriat isteyen ve bunu açık-açık söyleyen Hüda-Par adlı partidir. BBP denen parti, diğerlerinden farklı mı?

Muhalefete bakıyorsunuz;
Kuruluş değerlerinden kopmuş, Atatürk’ü ve Laik Cumhuriyeti terk etmiş, Davutoğlu-Babacan gibi iki AKP kovalamasının, bir Milli Görüşçünün ve bir Nurcu’nun peşine takılmış bir CHP!

Her türlü siyasi nezaketten, bilgiden, görgüden uzaklaşmış, kumar masası dediği masadan kalkmış sonra tekrar oturmuş, siyaseti “Ticaret” olarak gören,
Özer Çiller’in çırağı Akşener!

Aziz Türk Milleti;
Siyaset böyle çapsız kişilerle yapılırsa, ülkeye çok zarar verir. Ülkede ne huzur kalır ne bereket.
Denenmiş ve başarılı olamamış kişileri tekrar denemek akıllı insanların yapacağı iş değildir. Bunlardan kurtulmanın yolu da TEK’tir.
O da, Türk Milletinin kaderine el koyması ve bu “ÇÜRÜK” leri demokratik yolla deliğe süpürmesidir.

Bizler DOĞRU Partililer, her türlü YARGI baskısına, her türlü TV ambargosuna, her türlü ekonomik ambargoya rağmen, sizin adınıza mücadele ediyoruz.
Bu mücadelemizi kimse engelleyemez. Fakat gücümüz bir yere kadar yeter.
Eğer, ülkemizi tekrardan Anayasamızın değiştirilemez maddelerinin, Atatürk İlke ve Devrimlerinin hakim olduğu çağdaş demokratik bir rejimle yönetilmesini istiyorsanız, sizler de sorumluluk alacaksınız.
Ya birlikte çıkacağız, ya da birlikte batacağız…

Takdir de karar da sizindir Türk Milleti…

Sağlık ve başarı dileklerimle 21 Eylül 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.