DOLAR 33,0413 0.65%
EURO 36,0249 0.4%
ALTIN 2.559,200,41
BITCOIN 19180111,39%
İstanbul
27°

PARÇALI AZ BULUTLU

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

BİR KERE DÜŞMEYE GÖR

BİR KERE DÜŞMEYE GÖR

ABONE OL
15.09.2023 20:16
BİR KERE DÜŞMEYE GÖR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Siyasal Ümmet çukuruna bir kere düştünüz mü, ateşlerde yandığınızın resmidir.
Bir daha çıkamazsınız. O çukurda “Neden bizi uyaranları dinlemedik, neden sustuk” diye debelenir durursunuz.

Amerika, Afganistan’daki tüm askeri varlığını, kendi yaratıp büyüttüğü Taliban’a bıraktı. Başlarda Taliban, sözde yumuşak davranır gibi yaptı.
Hatta CB Erdoğan “Bizim Taliban ile inanç bakımından bir farkımız yok” dedi!
Kız-Erkek (Karma Eğitim) yapılırken, önce sınıfın yarısı bezden bir perde ile ayrıldı. Sonra Kızlar ayrı, Erkekler ayrı okullara gitmeye başladı. En sonunda;
“Kızların okula gitmesi yasaktır, kızlar evden dışarı çıkamaz” kararını verdiler.
Afganistan’da artık kızların eğitim alması yasak! (AKP’li M. Eğitim Bakanı, Kızlar ayrı, Erkekler ayrı okula gidecekler, dedi)
Afganlı 2-3 milyon genç de Türkiye’de.
Soruyorsunuz; “Neden tek başına geldin? Karın çocukların yok mu?”
Yanıt; “Biz Taliban’dan kaçtık. Onlara bir şey olmaz…”

İran’da da Mollalar önce sinsice davrandılar. Sonra gerçek yüzlerini gösterip, yasaklara başladılar. Bu yıl İran’da Kadınlar “Başörtüsüne Hayır” diye isyan ettiler. Çok sayıda Kadın öldürüldü.
Mollalar tansiyonu düşürmek için baskıları azalttılar. Olaylar durulunca iki yasa tasarısı düzenleyip, Komisyondan sonra Genel Kurula gönderecekler!
Hazırlanan yasalar şunlar;
-Sokakta başını açan kadına doğrudan 10 yıl hapis cezası verilecek!
-Başı Açık Kadının girdiği dükkan derhal mühürlenecek…

Aziz Türk Milleti;
Senin sıkıntın olayları önceden görüp, tehlikeyi önleyecek “Devlet Adamı” yokluğudur.
Siyaseti kazanç kapısı olarak görüp, Türk Milletini pazarlık masasına atan ilkel siyasetçilerle bu ağır ve dış kurgulu problemlerini çözemezsin!

Dışta kurgulanıp AKP ve ortakları tarafından bize dayatılan bu oyunu, dünyadan habersiz olan Bahçeli ve Meral Hanımla mı çözeceksin? Çözemezsin!
Çünkü bunlar basit, kasaba politikacılarıdır. “Hangi Belediyeyi alırsam, hangi MV sırasını kaça satarsam kâr etmiş olurum” öncelikli düşünceleridir.
İkisi de AKP’ye ve Erdoğan’a çalışmaktadır!
Büyük resmi okuyup, tedbir almak veya önermek gibi bir becerileri yoktur!

Dünyada Martin Luther’in başlattığı Protestanlık ile Batı Hıristiyan dünyasında ucu Evanjelizm’e kadar dayanan, gönüllü Hıristiyan Siyonistler oluşturma döneminin çoktan başladığını bilmezler.

Ortadoğu’da bunun benzerini, 1927’de Mısır’da daha sonra Pakistan’a kadar uzanan bölgede İhvan-Müslimin hareketinin, Osmanlı’nın son döneminde başlayan Nursi hareketiyle paralel yürüdüğünü anlamazlar.

Bölgede Arap Baharı ile BOP kapsamındaki Ilımlı İslamcılar ile gönüllü Müslüman Siyonistler pıtırcık gibi patladı. Bunlara destek olarak, istihbarat örgütlerinin oluşturup yönettiği silahlı militan, güya İslamcı teröristler Irak-Suriye-Libya’da devreye girdi.

22 ülkenin sınırlarının değişeceği (Biri de Türkiye), 4 ülkede 4 yapraklı yonca misali, üzerinde “Büyük İsrail’i” kurma çabaları, üçüncü yaprak (Türkiye) üzerinde yoğunlaştığını göremediler.
Üstelik “Gazoz Kapağından Madalya” ile Eşbaşkanız” diyerek övündüler!

Bunları görmedikleri gibi, Laik Cumhuriyetin tabutuna çakılacak son çivi olan “Yeni Sivil Anayasa” mamasını, hiç çiğnemeden yuttular.

Görmeyen Gözlere;
AKP Yargısı, Sivas-Madımak’ta 37 insanımızın yakıldığı davayı “Zaman Aşımı” nedeniyle düşürdü. Bu davanın en önemli sanığı ise, geçen ay Erdoğan tarafından serbest bırakılmıştı!
Sadece bu olay bile, AKP’nin istikametini belirtir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 15 Eylül 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.